ساخت ۱۵ مجتمع خدماتی رفاهی در استان همدان
ساخت ۱۵ مجتمع خدماتی رفاهی در استان همدان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از احداث ۱۵ باب مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در محورهای این استان خبر داد.

به گزارش غرب ایران ؛ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از احداث ۱۵ باب مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در محورهای این استان خبر داد.

مصطفی پناهنده با اشاره به اینکه ۲۷ مجتمع نیز در مراحل استعلام است، اظهار داشت: هم اکنون ۳۰ مجتمع خدماتی رفاهی در استان همدان در حال فعالیت است که با احداث این مجتمع‌ها، تعداد آن به ۷۲ مورد در استان می‌رسد.

وی افزود: از این میزان ۵ مجتمع در آزادراه‌ها، ۳۵ مجتمع در بزرگراه‌ها و ۳۲ مجتمع نیز در راه‌های اصلی و فرعی استان همدان است.

پناهنده با اشاره به لزوم احداث مجتمع‌های خدماتی رفاهی در سطح محورهای مواصلاتی استان همدان یادآور شد: رانندگان باید پس از دو ساعت رانندگی ۱۵ دقیقه استراحت کنند و به همین منظور برای فراهم کردن آسایش بیشتر رانندگان و مسافران، کاهش میزان تصادفات جاده‌ای و تأمین فضای مناسب برای اقامه نماز، مجتمع‌های خدماتی رفاهی در جاده‌ها ساخته می‌شود.

مدیرکل راهداری استان همدان به بستر مناسب احداث مجتمع‌های خدماتی رفاهی برای اشتغالزایی و نیز ایجاد امنیت و آسایش در جاده‌ها اشاره و عنوان کرد: در حال حاضر همه راه‌های اصلی استان دارای مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی هستند و کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام/ف