پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۷.::. ساعت : ۹:۵۹ ق.ظ
فاقددیدگاه

ریحانی، سکاندار هیات بسکتبال همدان شد

در مجمع انتخابات هیات بسکتبال استان، پرویز ریحانی به عنوان رئیس هیات بسکتبال استان همدان انتخاب شد.
به گزارش غرب ایران: طباطبایی، رئیس فدراسیون بسکتبال در این مجمع توسعه بسکتبال سه نفره را ازاولویت های این فدراسیون بیان کرد و گفت: کم هزینه بودن، برگزاری سریع مسابقات و آسان بودن ورود بخش خصوصی به این ورزش را از مزایای این بسکتبال دانست.

طباطبایی راه اندازی مسابقات بسکتبال سه نفره ،همکاری نزدیک و پوشش های تصویری از صدا وسیما و برگزاری جشنواره های متعدد استعداد یابی را از رویکردهای این فدراسیون در سال جاری بیان کرد.

با اشاره به توانمندیهای استان همدان برای توسعه ورزش بسکتبال گفت: باید متناسب با شرایط بومی و ظرفیت های استان ، برنامه ریزی مناسب و جذب حمایت های مالی بخش خصوصی زمینه های توسعه این ورزش در همدان فراهم شود.

طباطبایی با بیان اینکه زیر ساخت های استان همدان برای بسکتبال فراهم است افزود: این فدراسیون ۲۰ اردوی تیم های ملی جوانان نوجوانان و تیم ملی ب تا مرداد ماه برگزار می کند که در صورت آمادگی، استان همدان می توانند میزبان برخی از این اردوها باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هم در این مجمع با اشاره فراهم بودن زیر ساخت های ورزشی استان گفت: هم اکنون ۳۰ هیأت در استان، سالن ها و فضاهای تخصصی دارند.

منعم برگزاری رویدادهای بین المللی نظیرهمدان ۲۰۱۸ و اجلاس جهانی گردشگری را فرصت مناسبی برای برپایی اردوهای تیم های ملی و مسابقات کشوری بیان کرد و گفت: بهره گیری از توانمندیهای بخش خصوصی، امضاء تفاهم نامه با ارگان ها و دستگاههای اجرایی و شهرداری و همکاری با صدا وسیما در زمینه پوشش تصویری برنامه و مسابقات ورزشی از برنامه های این اداره کل در سال ۹۷ خواهد بود.

در این مجمع ریحانی با کسب ۱۲ رأی از مجموع ۱۶ رأی به مدت ۴ سال دیگر سکان هیأت بسکتبال استان را به دست گرفت.

انتهای پیام/خ

دیدگاه خود را به ما بگویید.