پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :چهارشنبه ۹ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۹:۱۷ ب.ظ
فاقددیدگاه

کارگاه مبانی داستان با حضور محمدرضا سرشار برگزار می‌شود

کارگاه مبانی داستان با حضور محمدرضا سرشار (رضا رهگذر) از اساتید به نام حوزه ادبیات کشور ۱۸ و۱۹ اسفندماه در باغ موزه دفاع مقدس استان همدان برگزار می‌شود.

به گزارش غرب ایران: کارگاه مبانی داستان  با حضور محمدرضا سرشار (رضا رهگذر) از اساتید به نام حوزه ادبیات کشور در باغ موزه دفاع مقدس استان همدان برگزار می‌شود. این برنامه که به همت معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه بوعلی سینا، اداره کل حفظ آثار و نشرارزشهای دفاع مقدس، بسیج هنرمندان و مرکز حفظ آثار سپاه انصارالحسین(ع) همدان برنامه‌ریزی شده است، ۱۸ و ۱۹ اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

به دلیل محدود بودن ظرفیت کلاس علاقمندان به شرکت در کارگاه مبانی داستان می‌توانند مشخصات خود را در تلگرام به آیدی این برنامه به شماره ۰۹۳۳۴۳۵۳۹۳۴ ارسال  و برای حضور در این نشست دو روزه ثبت نام کنند.

به گزارش غرب ایران:محمدرضا سرشار مشهور به رضا رهگذر دارای نشان درجه یک هنری (معادل دکتری) بوده و تاکنون ۱۳۳ عنوان کتاب از وی به چاپ رسیده است. از آثار وی تا کنون بیش از ۵ میلیون  نسخه به چاپ رسیده است که توانسته‌اند ۳۶ جایزه کلی و کشوری را برای وی به ارمغان آورند.

تا کنون ۷ عنوان کتاب به این استاد توانا در حوزه داستان نویسی تقدیم شده و ۵ عنوان کتاب نیز درباره وی به رشته تحریر درآمده است. ۵ عنوان ازکتاب‌های محمدرضا سرشار تا کنون به سه زبان انگلیسی، عربی و اردو ترجمه شده و ۴ فیلم نیز با اقتباس از آثار وی ساخته شده‌اند.

از سال ۱۳۶۰ تا ۱۳۸۴ نیز هر ظهر جمعه، میلیون‌ها کودک، نوجوان و بزرگ‌سال ایرانی، در انتظار شنیدن داستانی شاد یا غمگین  از وی بودند. صدای گرم و لحن دلنشین او در خاطرات بسیاری از نوجوانان و بزرگ‌سالان ماندگار شده است. ویرایش دقیق و اجرای هنرمندانه‌ این استاد توانا، او را در این موفقیت همراهی کردند.

انتهای پیام/خ

دیدگاه خود را به ما بگویید.