چهار جودوکار همدانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند
چهار جودوکار همدانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

چهار ورزشکار با سابقه و قهرمان رشته کاتا جودو همدان برای حضور قدرتمند در مسابقات جهانی و آسیایی به اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت شدند.

به گزارش غرب ایران ؛ چهار ورزشکار با سابقه و قهرمان رشته کاتا جودو همدان برای حضور قدرتمند در مسابقات جهانی و آسیایی به اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت شدند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره ورزش و جوانان همدان  گفت: اردوی تیم ملی کاتا روزهای ۱۳ و ۱۴ تیرماه با حضور ۳۰ کاتارو در مجموعه ورزشی شهید کبکانیان تهران برگزار می‌شود.

عباس قهرمانی افزود: محمدحسن نجفی، علیرضا کریمی ناصر، حمیدرضا کریمی ناصر و فتح الله فریدی وثوق از همدان به این اردو دعوت شده اند.

وی بیان کرد: هر چهار جودوکار شهرستان بهار سابقه کسب مدال‌های رنگارنگ جهانی و آسیایی را دارند و جزو بهترین‌های کشور به شمار می‌روند.

قهرمانی خاطرنشان کرد: کاتاروهای ایران با هدایت حسین زند برای حضور در مسابقات آسیایی و جهانی آماده می‌شوند.

وی افزود: این جودوکاران در مسابقات قبلی آسیایی و جهانی عضو ثابت تیم ملی بودند و صاحب مدال نیز شدند.

معاون ورزش و جوانان همدان یادآور شد: فتح الله فریدی وثوق و حمید رضا کریمی ناصر در ماده ‘ناگه نو کاتا’ و محمدحسن نجفی و علیرضا کریمی ناصر در ماده ‘گوشین جوتسو’ در اردوی تیم ملی کاتا جودو کشورمان حضور می‌یابند.

وی اظهار داشت: بهار در فاصله ۱۵ کیلومتری همدان، یکی از شهرهای مهم در پرورش ورزشکاران رشته کاتا جودو به شمار می‌رود و تاکنون مدال‌های رنگارنگ جهانی و آسیا را به دست آورده ایم.
هم اکنون بیش از ۱۰۰ جودوکار در سبک‌های مختلف کاتا جودو فعالیت دارند.