پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۳ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۶:۳۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

هزار نفر در همدان فیلم‌های جشنواره فجر را ديدند/ تکمیل ۷۵ درصدی صندلی‌های سینما

مدیر امور سینمایی حوزه هنری همدان گفت: در طول برگزاری جشنواره فیلم فجر در همدان، از مجموع ظرفیت کل سانس‌ها با پذیرایی ۹ هزار و ۶۰۰ نفر و میانگین ۷۵ درصد ظرفیت سالن‌ها تکمیل شد.

به گزارش غرب ایران:سعید شرفی  اظهار کرد: در ایام جشنواره فیلم فجر که از ۱۴ تا ۲۲ بهمن ماه به مدت ۹ روز در همدان ادامه داشت، ۱۷ فیلم در ۴۶ سانس در سینما فلسطین و قدس همدان اکران شد.

وی تصریح کرد: جشنواره فیلم فجر خوشبختانه با استقبال خوب دانش‌آموزان در سانس‌های صبح و شهروندان در بعد از ظهرها قرار گرفت.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری همدان اضافه کرد: در طول برگزاری جشنواره فیلم فجر در همدان، از مجموع ظرفیت کل سانس‌ها با پذیرایی ۹ هزار و ۶۰۰ نفر و میانگین حدود ۷۵ درصد ظرفیت سالن‌ها تکمیل شد.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد ۱۳ فیلم سودای سیمرغ اکرانی در جدول نمایش همدان فیلم‌های «به وقت شام»، «مغزهای کوچک زنگ‌زده» و «بمب، یک عاشقانه» از مخاطب بیشتری برخوردار بودند.

شرفی یادآور شد: مردم در این دوره از جشنواره استقبال خوبی از فیلم‌ها داشتند و با خرید اینترنتی بلیت‌ها و خرید از گیشه توانستند فیلم‌های زیادی را تماشا کنند و در مواقعی بیش از ظرفیت سینما در اختیار آنها قرار گرفت.

انتهای پیام/ن ب

دیدگاه خود را به ما بگویید.