پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۹ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۳۳ ق.ظ
فاقددیدگاه

رشته پزشکی در دانشگاه آزاد همدان راه انداری می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد همدان از راه اندازی رشته پزشکی در این دانشگاه خبر داد و گفت: پذیرش دانشجوی پزشکی از مهر ۹۷ در این دانشگاه انجام می شود

به گزارش غرب ایران: سعید جامه بزرگی در جشن انقلاب دانشگاه آزاد همدان اظهار داشت: دانشگاه آزاد همدان جزء دانشگاه‌های جامع کشور بوده و هماهنگی بسیار خوبی در این مجموعه برقرار و به جهت‌گیری‌های سازمان مرکزی به بهترین شکل عمل شده است.

وی افزود: از مهمترین چالش‌های این دانشگاه مانند سایر دانشگاه‌های کشور کمبود دانشجوست که با راه اندازی رشته های پزشکی و پیرا پزشکی سعی شده تا علاقه مندان به این سمت هدایت شوند.

رئیس دانشگاه آزاد همدان با اشاره به راه‌اندازی رشته اتاق عمل در این دانشگاه گفت: این رشته با تایید وزارت بهداشت در همدان راه اندازی شده و برای همین ترم تحصیلی دانشجو می‌پذیرد.

جامه بزرگی از راه‌اندازی رشته پزشکی در دانشگاه آزاد همدان خبر داد و بیان کرد: این رشته مادر به تایید برد تخصصی وزارت بهداشت رسید و از مهر ۹۷ پس از تکمیل امکانات، پذیرش در این رشته انجام می‌شود.

وی مطرح کرد: در کنار پزشکی، رشته‌های کارشناسی مرتبط نیز قطعا نیاز به را‌ه اندازی داشته و در آینده انجام می‌شود.

جامه بزرگی تصریح کرد: از خوزستان تا شمال غرب کشور دیگر به هیچ دانشگاهی رشته پزشکی داده نمی‌شود و همدان توانست این فرصت را از آن خود سازد.

رئیس دانشگاه آزاد همدان اعلام کرد: ایجاد شرکت‌های دانش بنیان از دیگر اقداماتی است که در دانشگاه آزاد همدان انجام شده و با بومی‌سازی برخی کارها موجب سودآوری بسیار خوبی در این حوزه شده‌ایم.

جامه بزرگی مطرح کرد: امروز وجود همبستگی و محیط آرام موجب حرکت رو به جلو دانشگاه آزاد همدان شده و آینده روشنی در پیش داریم.

انتهای پیام/ م ر

دیدگاه خود را به ما بگویید.