پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۷ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۵۴ ق.ظ
فاقددیدگاه

اولویت اجرای انتخابات اخلاق مداري و اجراي قانون است

غرب ایران: استاندار همدان گفت: اخلاق مداري در تائيد صلاحيت داوطلبان و رعايت قانون از ابتداي تا پايان فرايند انتخابات همواره بايد در اولويت قرار گيرد.

محمدناصر نيکبخت در آيين معارفه رييس دفتر نظارت و بازرسي بر انتخابات استان همدان بيان کرد: دليلي نداريد براي نماينده شدن يا نشدن داوطلبي اخلاق را زير پا بگذاريم و بهترين کار براي تمامي مسئولان و مجريان انتخابات رعايت مر قانون و خارج نشدن از مسير حق و حقانيت است.
وي گفت: حجت الاسلام محمد جوادي در بيش از ۲ دهه فعاليت در مسئوليت هيات نظارت و بازرسي انتخابات همواره خدا را فراموش نکردند.
استاندار همدان اظهار کرد: يکي از اخلاق هاي نيکو اين عالم فرهيخته اين است که با وجود سابقه طولاني فعاليت در اين مجموعه، ذره اي به بيان عملکرد خود در اين آيين نپرداختند.
نيکبخت با عنوان اينکه يکي از هديه هاي ارزشمند اين انقلاب، مردم سالاري است، يادآوري کرد: در هيچ جاي جهان مردم سالاري حاکم نيست ولي در ايران از صدر تا ذيل مسئولان با راي مردم انتخاب مي شوند.
وي تصريح کرد: بسياري دنبال جدا کردن دين از اتقلاب بودند ولي نتوانستند چون مردم سالاري موجب حمايت و پشتيباني مردم از انقلاب شد.
استاندار همدان با تبريک دهه مبارک فجر يادآوري کرد: در پيروزي انقلاب اسلاي تمامي اقشار حضور داشتند و نقش محوري روحانيت در پيروزي انقلاب بر کسي پوشيده نيست.
نيکبخت خاطر نشان کرد: استکبار جهاني و عده اي سعي در جدايي دين از سياست داشتند ولي زعامت بنيانگذار کبير انقلاب با پشتيباني مردم به ثمر نشست.
وي اضافه کرد: در جريان پيروزي انقلاب اسلامي و هشت سال دوران دفاع مقدس هيچگونه خط کشي نبود و همه براي پيروزي اين نظام تلاش کردند.
در اين آئين از خدمات حجت الاسلام محمد جوادي تقدير به عمل آمده و جلال مرادي به عنوان رئيس دفتر نظارت و بازرسي بر انتخابات استان همدان انتخاب و معرفي شد.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.