قایقران همدانی موفق به کسب سهمیه حضور در اردوی تیم ملی شد
قایقران همدانی موفق به کسب سهمیه حضور در اردوی تیم ملی شد

قایقران همدانی در مسابقات انتخابی تیم ملی آب های آرام کشور کارنامه درخشانی را به ثبت رساند و موفق به کسب سهمیه حضور در اردوی تیم ملی شد.

به گزارش غرب ایران ؛ قایقران همدانی در مسابقات انتخابی تیم ملی آب های آرام کشور کارنامه درخشانی را به ثبت رساند و موفق به کسب سهمیه حضور در اردوی تیم ملی شد.

آرزو حکیمی با سابقه ترین و پرافتخارترین قایقران تاریخ ورزش همدان که برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو آماده می‌شود، در نخستین گام توانست نتیجه رضایت بخش را در مسابقات انتخابی تیم ملی به ارمغان آورد.

تست انتخابی تیم ملی آب‌های آرام بانوان برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک توکیو ۲۰۲۰ در دریاچه ورزشگاه آزادی برگزار شد.

در این رقابت‌ها و در کایاک ۲۰۰ متر بزرگسالان آرزو حکیمی از همدان، هدیه کاظمی از هرمزگان و الناز شفعیان از گیلان به تریب اول تا سوم شدند.

حکیمی در ماده کایاک ۵۰۰ متر نیز پس از هدیه کاظمی قایقران هرمزگانی توانست بر سکوی دوم قرار بگیرد.

این رقابت‌ها در رده سنی بزرگسالان، زیر ۲۳ سال و جوانان و در دو بخش کایاک و کانو و در دو ماده ۵۰۰ متر و ۲۰۰ متر انجام شد.

این قایقران همدانی با تاکید بر اینکه هدفش حضور دوباره در بازی‌های المپیک است، گفت: رقابت‌های آسیایی را در پیش داریم که با توجه به انتخابی المپیک، از اهمیت فراوانی برخوردار است.

آرزو حکیمی افزود: کار سختی برای کسب سهمیه در پیش داریم و باید با تمرین و تلاش بیشتر بتوانیم سطح آمادگی خود را ارتقا دهیم.

وی بیان کرد: تا شروع مسابقات قهرمانی آسیا چند ماه فرصت داریم و با حمایت‌های خوبی که فدراسیون قایقرانی از ملی پوشان دارد، امیدواریم با آمادگی بسیار مطلوب در این رقابت‌ها برای کسب سهمیه حضور یابیم.

انتهای پیام/خ