پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲ آذر ۹۶.::. ساعت : ۸:۵۶ ق.ظ
فاقددیدگاه

نقش رزمندگان همدان در مبارزه با داعش برجسته بود

به گزارش غرب ایران: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار همدان گفت: پاسداران همدانی در دفاع از حرم آل الله نقش‌آفرینی کردند و این تنها دفاع از حرم اهل‌بیت(ع) نبوده بلکه دفاع از تمامیت عرضی کشور بود.

رضا قیاسی  در آیین بزرگداشت بیست و پنجمین دوره کتاب، کتاب‌خوانی و کتابدار استان همدان با اشاره به اینکه در کتاب قرآن کریم به قلم قسم یاد شده و خداوند معجزه پیامبر را کتاب قرار می‌دهد، اظهار داشت: تأکید دین مبین اسلام بر مطالعه است.

وی با اشاره به اینکه امروز از فعالان حوزه کتاب استان تجلیل به عمل می‌آید، افزود: متأسفانه با مراجعه به آمار متوجه می‌شویم که سرانه کتاب‌خوانی در ایران بسیار پایین است.

قیاسی با بیان اینکه باید اقداماتی و برنامه‌ریزی‌هایی در راستای ترغیب کودکان به کتاب‌خوانی انجام شود، عنوان کرد: ترویج کتاب‌خوانی و مطالعه باید در مدارس و درون خانواده‌ها انجام شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار همدان با تأکید بر اینکه همدان استان دینی و بافرهنگ غنی است، تصریح کرد: برخی از استان‌ها از نظر صنایع غنی هستند اما استان همدان علاوه بر فعالیت مؤثر در بخش کشاورزی و فعالیت در حوزه صنایع، چهره دینی و فرهنگی همدان بارزی دارد.

قیاسی با اشاره به اینکه پاسداران همدانی در دفاع از حرم آل الله نقش‌آفرینی کردند، بیان کرد: این تنها دفاع از حرم اهل‌بیت(ع) نبوده بلکه دفاع از تمامیت عرضی کشور ایران نیز بود.

وی تأکید کرد: استان همدان همواره به دلیل نقش‌آفرینی‌هایی در دوران قبل و بعد از انقلاب و چه در دفاع از حرم آل الله مؤثر و نقش‌آفرین بوده است.

انتهای پیام/خ

دیدگاه خود را به ما بگویید.