پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :جمعه ۵ آبان ۹۶.::. ساعت : ۲:۰۴ ب.ظ
فاقددیدگاه

ترامپ از افزايش قدرت ايران نگران است

غرب ایران: استاندار همدان گفت: ترامپ رئيس جمهوري آمريکا که توان مديريت را ندارد از افزايش قدرت و بالا بودن امنيت در کشور ايران نگران و عصباني است.

محمدناصر نيکبخت در ديدار با فرماندهان انتظامي استان همدان يادآوري کرد: ايران قبل از پيروزي انقلاب به طور کامل وابسته کشورهاي غربي بود ولي هم اينک بي نياز از آنها کشور را اداره مي کند.
وي افزود: رئيس جمهوري آمريکا وقتي ديد ايران بي نياز از قدرت هاي پوشالي در جنگ تحميلي مقابل ۵۰ کشور ايستاد وهم اينک نيز نه تنها مرزها را حفظ کرده بلکه برنامه هاي اقتصادي خود را اجرايي مي کند، از اين همه پيشرفت عصباني شد.
به گزارش ايرنا وي تاکيد کرد: در حاليکه طرح و برنامه هاي آمريکا در راستاي منزوي کردن ايران بود ولي امروز دولت آمريکا بيش از گذشته منزوي شده است.
استاندار همدان اضافه کرد: آمريکا مي خواست ايران را محور شرارت معرفي کند و ايران هراسي راه بيندازد ولي امروز مردم متوجه شدند که آمريکا مادر تروريست ها است.
نيکبخت ادامه داد: علت منزوي شدن دولت آمريکا در جهان و اينکه کشورها، آمريکا را تنها گذاشتند، صلابت، توانمندي و قدرت نيروهاي مسلح به ويژه ناجا است.
وي از عوامل انتظامي خواست توجه جامعه را به صلابت و توانمندي اين نيرو معطوف کنند تا امنيتي که ماحصل تلاش نيروي انتظامي است حفظ شود.
استاندار همدان بيان کرد: امنيت و احساس امنيت از جمله مطالبات مردم است و ساکنان در جامعه از يک نظام ديني و اسلامي انتظار ايجاد امنيت و آرامش دارند.
نيکبخت با تاکيد بر ضرورت ايجاد امنيت دانش محور در جامعه اضافه کرد: ناجا در ايجاد امنيت با مردم شريک شود چون مردم عوامل نيروي اتتظامي را قبول دارند.

*** همدان مهد علماي بزرگ جهان است
به گزارش ايرنا وي گفت: استان همدان با توجه به پيشينه تاريخي و قدمت، وجود علما و بزرگان ، تمامي مزيت ها را براي توسعه دارد.
وي اضافه کرد: اين استان در زمينه گردشگري به طور حتم مي تواند به مقصد مسافران گردشگران داخلي و خارجي تبديل شود چون علاوه بر يک هزار و ۸۰۰ اثر تاريخي داراي شرايط اقليمي و آب و هوايي مناسب و دسترسي آسان به مرکز کشور است.
استاندار همدان افزود: واگذاري ميزباني برگزاري اجلاس جهاني گردشگري به همدان و حضور ۱۸۰ کشور در اين استان مويد مزيت هاي گردشگري همدان است که همه اين مزيت ها همدان را به يکي از استان هاي شاخص تبديل کرده است.
نيکبخت افزود: همدان مهد پرورش اساتيد و بزرگان زيادي است که جهان در مقابل آنها سر تعظيم فرود مي آورند.
استاندار همدان اظهار کرد: دانشگاه دي ۸ مربوط به هشت کشور مسلمان با وجودد رقبايي همچون دانشگاه آزاد و تربيت مدرس، در دانشگاه بوعلي همدان داير مي شود.
نيکبخت افزود: دانشگاه دي ۸ از ترم جديد از هشت کشور مسلمان جهان در مقطع دکترا دانشجو مي پذيرد و دانشگاه بوعلي سينا از نظر کادر علمي متخصص غني است و بايد فقط به فکر ايجاد شرايط رفاهي براي اسکان دانشجويان باشيم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.