پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۷ خرداد ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۴۷ ق.ظ
فاقددیدگاه

استاندار: صحت صندوقهای اخذ رای همدان مورد تایید مجریان انتخابات قرار گرفت

استاندار همدان گفت: در حالی که شائبه‌هایی در راستای عدم تایید انتخابات   در استان همدان ایجاد شده بود صحت تمام صندوق‌ها مورد تایید ناظران و مجریان رسمی انتخابات قرار گرفت.

محمدناصر نیکبخت  در قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان همدان افزود: دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی با حضور پرشور مردم برگزار شد و خدمات دولت به گونه‌ای بود که مردم باز اعتماد خود را به دولت نشان دادند هرچند تخریب‌ها به گونه‌ای شده بود که خدمات نظام زیر سوال رفت.
وی تصریح کرد: در دور انتخابات بی‌مهری به برخی از سازمان‌ها شد که از جانب مخالفان دولت نبود و از طرف خودی‌ها مهندسی شده بود و در این مدت برخی از مدیران نگران شده و واهمه داشتند.
وی ادامه داد: مردم در انتخابات ، زیبا حضور پیدا کردند، زیبا انتخاب کردند و زیبا پشتیبانی کردند و رییس جمهوری نیز در ضیافت افطاری تاکید کردند که خدمات دولت باید بیشتر و شایسته‌تر شود چرا که چهار سال دوم، چهار سال نتیجه‌گیری است.
استاندار همدان تاکید کرد: استان همدان در چهار سال گذشته سربلند بوده و خدمات زیادی در این مدت در همدان انجام شد و راه آهن ملایر – نهاوند یک ماه دیگر به کرمانشاه می‌رسد که یکی دیگر از این خدمات بزرگ است.
نیکبخت با بیان اینکه خدمات دولت را مردم می‌دانند در حالی که ما فکر می‌کنیم مردم اطلاع ندارند افزود: در سفر رئیس جمهوری به همدان ۱۰ هزار میلیارد ریال طرح در استان همدان آماده افتتاح بود.
وی با بیان اینکه ۲۹۰ پروژه بهداشت و درمان در روستا‌ها در حال اجراست که از این تعداد ۱۰۰ پروژه برای افتتاح آماده شده است افزود: افتتاح طرح ها به بعد از انتخابات موکول شد.
استاندار همدان همچنین با اشاره به سفر ترامپ به منطقه عنوان کرد: ترامپ به منطقه می‌آید تا کشور‌های متحجر را بدوشد و علیه ایران توطئه می‌کند اما در ایران ۴۱ میلیون نفر پای صندوق‌های رای می‌روند و بهترین اقدام دندان‌شکن را نثار ترامپ می‌کنند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور ۲۹ اردیبهشت ماه در همدان برگزار شد.

انتهای پیام /ف

دیدگاه خود را به ما بگویید.