پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۶.::. ساعت : ۹:۵۷ ق.ظ
فاقددیدگاه

اسامی نهایی منتخبان پنجمین دوره شورای شهر همدان اعلام شد

فرماندار همدان گفت: با پایان یافتن شمارش آرای صندوق‌ها در بخش مرکزی ۱۱ منتخب پنجمین دوره شورای شهر همدان مشخص شد.

به گزارش غرب ایران:علی تعالی  اظهار داشت: با توجه به برگزاری انتخابات پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، شمارش آرا نامزدهای انتخابات شورای اسلامی این شهر به اتمام رسید و در این راستا ۱۱ نفر اعضای اصلی شورای شهر همدان مشخص شدند.

وی با اشاره به اسامی نهایی پنجمین دوره شورای شهر افزود: حمید بادامی‌نجات با کسب ۲۳ هزار و ۴۹۱ رأی و بیشترین آرا بین نامزدهای انتخابات شوراهای شهر بخش مرکزی همدان به عنوان نخستین عضو شورا انتخاب شد.

فرماندار همدان بیان کرد: علی رحیمی‌فر با ۲۰ هزار و ۷۳۹ رأی، حسین قراباغی با ۲۰ هزار و ۵۹۷ رأی، نرگس نورالله‌زاده با ۱۹ هزار و ۹۹۹ رأی، سیدمسعود عسگریان با ۱۹ هزار و ۹۱۴ رأی، ابراهیم مولوی با ۱۹ هزار و ۳۵۳ رأی، مریم روانبخش با ۱۹ هزار و ۱۵۶ رأی، علی فتحی با ۱۸ هزار و ۵۴۹ رأی، کامران گردان با ۱۸ هزار و ۴۳۵ رأی و رضوان سلماسی با ۱۷ هزار و ۱۸۶ رأی منتخبین نهایی مردم شهر همدان هستند.

وی گفت: اکبر کاوسی با ۱۶ هزار و ۳۵۴ رأی، جواد گیاه‌شناس با ۱۵ هزار و ۴۰۵ رأی، سیدافشین ابراهیمی با ۱۵ هزار و ۳۹۴ رأی، احمدحسین فلاحی با ۱۵ هزار و ۱۹۰ رأی، حمید خاورزمینی با ۱۴ هزار و ۹۱۸ رأی، سعید دینی با ۱۴ هزار و ۸۸۵ رأی و اسدالله نقدی با ۱۴ هزار و ۷۱۵ رأی به عنوان اعضای علی‌البدل شورای شهر همدان در این دوره هستند.

تعالی تصریح کرد: در راستای اجرای ماده ۵۲ قانون انتخابات شوراهای اسلامی کشور و ماده ۷۰ آیین نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر، به مدت دو روز هیئت اجرایی در محل فرمانداری آماده قبول شکایات انتخاباتی است.

وی عنوان کرد: شکایاتی قابل رسیدگی خواهد بود که مشخصات شاکی یا شاکیان شامل نام و نام خانوادگی، نام پدر، نشانی محل کار یا سکونت و امضای شاکی یا شاکیان را داشته باشد.

انتهای پیام/م ر

دیدگاه خود را به ما بگویید.