پایگاه خبری غرب ایران | پایگاه خبری غرب ایران اخبار همدان غرب ایران کرمانشاه ایلام کردستان
تاریخ انتشار :پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۹۶.::. ساعت : ۸:۰۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

انصراف ۱۸۸ داوطلب شورای اسلامی شهر و روستا در همدان

دبیر ستاد انتخابات استان همدان، از ثبت نام ۶ هزار و ۴۷۱ کاندیدای شورای اسلامی شهر و روستا خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۸۸ داوطلب انصراف خود را اعلام کردند.

انصراف ۱۸۸ داوطلب شورای اسلامی شهر و روستا در همدانبه گزارش غرب ایران:ابوالقاسم الماسی افزود: ۶ هزار و ۴۷۱ کاندیدای شورای اسلامی شهر و روستا در استان همدان ثبت نام کردند که از این تعداد ۵ هزار و ۲۹۸ نفر داوطلب روستایی و یک هزار و ۱۷۳ نفر نامزد شهری هستند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۵۳ نفر از داوطلبان شورای اسلامی روستاها انصراف دادند و ۱۸۷ نفر رد صلاحیت شدند، افزود: ۴ هزار و ۹۰۹ نفر کاندیدای شورای اسلامی روستاها مورد تائید قرار گرفتند که برای ۳ هزار کرسی به رقابت می پردازند.

دبیر ستاد انتخابات استان همدان اظهار کرد: همچنین یک هزار و ۱۷۳ نفر نامزد شهری برای این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر ثبت نام کردند که ۳۵ نفر از آنان انصراف خود را اعلام کردند.

الماسی خاطرنشان کرد: ۳۴۷ نفر در شهرستان همدان، ۲۲۶ نفر در ملایر، ۹۳ نفر در نهاوند، ۹۵ نفر در تویسرکان، ۷۲ نفر در اسدآباد، ۱۰۴ نفر در بهار، ۳۲ نفر در کبودراهنگ، ۶۹ نفر در رزن و ۳۲ نفر در فامنین تأیید صلاحیت شدند.

پایان پیام/خ

دیدگاه خود را به ما بگویید.