پیش‌بینی کاهش غلظت آلاینده‌ها در همدان

غرب ایران – در ۲۴ ساعت گذشته دمای شهرستان همدان در خنک‌ترین حالت ۱۷ درجه و در گرم‌ترین ساعات ۳۸ درجه سانتیگراد گزارش شده است و از امروز به تدریج از غلظت آلاینده‌های هوا کاسته می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران ؛محمد حسن باقری شکیب با بیان اینکه در روز گذشته شاهد پدیده غبار در استان بودیم، اظهار داشت: از امروز به تدریج از غلظت آلاینده‌ها کاسته می‌شود و شاخص‌های کیفیت هوا بهبود پیدا می‌کند‌.

وی با اشاره به اینکه دیروز سرعت وزش باد در برخی نقاط استان به بیش از ۶۰ کیلومتر بر ساعت رسید، تصریح کرد: امروز هم وزش باد شدید لحظه‌ای را در بعضی مناطق استان خواهیم داشت.

مسئول پیش‌بینی هواشناسی استان همدان به گرمای هوا در استان اشاره کرد و گفت: از نظر دمایی باید گفت هوای گرم کماکان تا پایان هفته تداوم دارد و حاکمیت هوای گرم در منطقه در روزهای آینده وجود دارد.

باقری شکیب با بیان اینکه از فردا آسمان استان همدان صاف و آفتابی و در ساعات بعد از ظهر وزش باد پیش‌بینی می‌شود، بیان کرد: در حداقل و حداکثر دماها تغییر محسوسی نخواهیم داشت.

وی به وضعیت دمای استان در شبانه روز‌ گذشته اشاره کرد و گفت: در این مدت شهرستان بهار با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۳۹ درجه‌ سانتیگراد به عنوان خنک‌ترین و گرم‌‌ترین نقطه استان ثبت و گزارش شده است.

مسئول پیش‌بینی هواشناسی استان همدان افزود: در ۲۴ ساعت گذشته دمای شهرستان همدان در خنک‌ترین حالت ۱۷ درجه و در گرم‌ترین ساعات ۳۸ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

انتهای پیام/ن

درباره‌ی خبرنگار2

همچنین ببینید

زیبایی‌های عمیق و جذاب عاشورا را بشناسیم

غرب ایران - امام حسین (ع) در صفحه سیاه عاشورا، مظلومی است که کشته شده و باید بر او گریست؛ اما در صفحه سفید، مجاهد ظلم‌ستیزی است که زنده است و باید به او اقتدا کرد.