راه اندازی ۶۰ پایگاه پویش مردمی «مشق احسان» در استان همدان
راه اندازی ۶۰ پایگاه پویش مردمی «مشق احسان» در استان همدان

غرب ایران - معاون مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان همدان گفت که ۶۰ پایگاه پویش مردمی «مشق احسان» برای جلب مشارکت خیران و دستگاه‌های اجرایی با همکاری گروه‌های جهادی و مشارکت‌های مردمی مستقر شد.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران ؛«علی چهاردولی» افزود: این پایگاه‌ها با هدف مشارکت و حمایت از دانش آموزان نیازمند در آستانه سال تحصیلی جدید توسط گروه‌های مردمی، جهادی، مراکز نیکوکاری و هیات‌های مذهبی در شهرهای استان راه‌اندازی شده است.

به گفته وی، با توجه به در پیش بودن بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید، در این پویش پنج هزار و ۳۰۰ بسته نوشت افزار به مبلغ یک میلیارد تومان از سوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) میان دانش آموزان نیازمند استان همدان توزیع می شود.

معاون مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان همدان افزود: پویش ملی مشق احسان که از سه سال پیش به همت ستاد اجرایی در استان همدان آغاز شده، امسال نیز با همکاری گروه‌های جهادی منتخب ستاد اجرا می شود.

چهاردولی ابراز امیدواری کرد که با مشارکت گیری از مردم در کنار کمک های ستاد بتوانیم خدمات مطلوبی به نیازمندان در مناطق محروم استان همدان ارائه کنیم.

حدود ۲۹۶ هزار دانش‌آموز در بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ مدرسه همدان تحصیل کردند.

انتهای پیام/ف