۱۸۸ مددجوی نخبه کمیته امداد شناسایی شد
۱۸۸ مددجوی نخبه کمیته امداد شناسایی شد

غرب ایران - معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان از شناسایی ۱۸۸ مددجوی نخبه حوزه‌های مختلف علمی، ورزشی و فرهنگی زیرپوشش خدمات حمایتی این نهاد، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ مهدی جعفری با بیان اینکه توانمندسازی مددجویان مهم‌ترین ماموریت این نهاد برای حمایت از خانواده‌های تحت پوشش است، افزود: توانمندسازی همراه با پیشرفت علم و فناوری در کمیته امداد امام خمینی (ره) نهادینه شده است به نحوی که مدیریت علمی در برنامه‌های فرهنگی و اشتغال می‌تواند منجر به تقویت این حوزه شود.

 

معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان اضافه کرد: اجرای طرح نیازسنجی نخبگان به منظور شناسایی و رفع نیاز‌های فردی و خانوادگی دانش آموزان، دانشجویان و طلاب علوم دینی به صورت جدی در دستور کار معاونت امور فرهنگی کمیته امداد اتمام (ره) استان همدان قرار گرفته است.

 

وی گفت: در این طرح نیاز‌های فردی و خانوادگی گروه هدف به تعداد ۱۸۸ نفر شناسایی و برای رفع آن‌ها و تامین نیاز‌های ضروری به حوزه‌های تخصصی مربوطه اعلام شده است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان همدان، تعداد دانش آموزان، دانشجویان و طلاب زیر پوشش این نهاد در استان را ۱۵ هزار و ۷۳۸ نفر اعلام کرد و گفت: گام نخست این طرح در راستای رفع نیاز‌های تعریف شده با اهدای ۱۸ دستگاه گوشی هوشمند و تبلت بین دانش آموزان و دانشجویان نخبه اجرا شد.

 

 

انتهای خبر / ب