۱۸۴ میلیارد تومان در سفر رییس جمهور به طرح‌های ورزشی استان همدان اختصاص داده شد
۱۸۴ میلیارد تومان در سفر رییس جمهور به طرح‌های ورزشی استان همدان اختصاص داده شد

غرب ایران - مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: ۱۸۴ میلیون تومان اعتبار در قالب مصوبات سفر رییس جمهور به اجرا و تکمیل طرح های نیمه تمام حوزه ورزش و جوانان این استان اختصاص داده شد.

به گزارش غرب ایران، علی حقیقی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این اعتبار سهم بسیار خوبی برای ورزش و جوانان استان همدان است که صرف تکمیل طرح های نیمه تمام عمرانی خواهد شد.

وی افزود: این اعتبارات برای تکمیل ۶ طرح ورزش بانوان، سالن های ورزش باستانی، سه استخر و سالن سرپوشیده و همچنین ۱۵دزمین چمن مصنوعی در سطح استان اختصاص یافته است.

مدیرکل ورزش وجوانان استان همدان با اشاره برپایی میز خدمت وزارت ورزش و جوانان همزمان با سفر رییس جمهور در استان، گفت: ۱۲۸ درخواست در میز ارتباطات مردمی وزارت ورزش و جوانان با حضور معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر، دریافت و برای اقدام و پیگیری به مبادی مسئول ارسال شده است.

وی خاطرنشان کرد: میز ستاد ارتباطات مردمی وزارت ورزش و جوانان همزمان با سفر رییس جمهور به استان همدان به مدت ۲ روز و با حضور معاون وزیر و مدیرکل دفتر بازرسی و شکایات وزارتخانه تشکیل و مشکلات بخش‌های مختلف مردمی و حقوقی رسیدگی را مورد بررسی قرار داد.

استان همدان دارای بیش از ۸۵ هزار ورزشکار سازمان‌یافته در قالب ۵۰ هیات ورزشی و بیش از ۶۰۰ فضای روباز و سرپوشیده ورزش است.

سفر  رییس جمهور به استان همدان در مجموع ۲۴ هزار میلیارد تومان رهاورد برای استان به همراه داشت که شامل ۱۴ هزار میلیارد تومان برای اجرای ۱۷۹ طرح عمرانی، اقتصادی و خدماتی و پرداخت ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات در بخش های مختلف است.

 

انتهای پیام/م م

  • نویسنده : خبرنگار1