کرونا ۷ خانواده دیگر را در همدان عزادار کرد
کرونا ۷ خانواده دیگر را در همدان عزادار کرد

غرب ایران - با از دست رفتن ۷ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، آمار درگذشتگان از کوید ۱۹ در استان همدان از ابتدای همه گیری تاکنون به ۲ هزار و ۸۳۷ نفر رسید.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان افزود: در مجموع با ۴۴۵ مورد جدید تعداد بیماران سرپایی مثبت از ابتدای همه گیری کرونا تاکنون به ۸۵ هزار و ۵۰۳ نفر و بیماران بستری مثبت به ۲۷ هزار و ۵۵۰ رسیده است.

 

 دکتر محمد طاهری تصریح کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علایم تنفسی مشکوک به کرونا یک هزار و ۵۷  مورد بود که ۱۷۴ نفر از مراجعان در بخش عادی و ۱۶  بیمار در بخش آی. سی. یو بستری هستند.

 

همچنین : حال ۴۴ بیمار مبتلا به کرونا وخیم گزارش شده است.

 

وی  درباره آخرین آمار بستری بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز افزود: شمار بیماران کرونایی بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۴۰۷، بهار یک هزار و ۴۰۲، تویسرکان یک هزار و ۴۲۶، رزن یک هزار و ۹۵، درگزین ۳۶۵، فامنین ۳۸۴ و کبودرآهنگ یک هزار و ۳۸۶ نفر است.

 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: همچنین تاکنون ۵ هزار و ۲۲۲ نفر در ملایر، ۳ هزار و ۵۲۲  نفر در نهاوند و ۱۰ هزار و ۷۴۶  نفر نیز در شهرستان همدان و خارج از استان ۵۹۵  مورد مثبت گزارش شده است.

 

انتهای خبر / ب