کرونا ۴ هم استانی دیگر را به کام مرگ کشاند
کرونا ۴ هم استانی دیگر را به کام مرگ کشاند

غرب ایران - با از دست رفتن ۴ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، آمار درگذشتگان از کوید ۱۹ در استان همدان از ابتدای همه گیری تاکنون به ۳ هزار و ۱۱۱ نفر رسید.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان افزود: در مجموع با ۱۰۹ مورد جدید تعداد بیماران سرپایی مثبت از ابتدای همه گیری کرونا تاکنون به ۹۹ هزار و ۷۳ نفر و بیماران بستری مثبت به ۳۰ هزار و ۸۲۹ رسیده است.

 دکتر محمد طاهری تصریح کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌ها با علایم تنفسی مشکوک به کرونا ۵۲۴ مورد بود که ۶۰ نفر از مراجعان در بخش عادی و ۱۳ بیمار در بخش آی. سی. یو بستری هستند.
حال ۴۳ بیمار مبتلا به کرونا وخیم گزارش شده است.
وی درباره آخرین آمار بستری بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز افزود: شمار بیماران کرونایی بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در بیمارستان‌های اسدآباد یک هزار و ۶۳۲، بهار یک هزار و ۵۵۶، تویسرکان یک هزار و ۵۶۹، رزن یک هزار و ۲۳۲، درگزین ۴۱۳، فامنین ۴۱۳ و کبودرآهنگ یک هزار و ۵۳۷ نفر است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: همچنین تاکنون ۵ هزار و ۷۴۸ نفر در ملایر، ۴ هزار و ۱۲۱ نفر در نهاوند و ۱۱ هزار و ۹۴۰ نفر نیز در شهرستان همدان و خارج از استان ۶۷۰ مورد مثبت گزارش شده است.
انتهای خبر / ب