کرونا ۱۰ خانواده دیگر را در استان عزادار کرد
کرونا ۱۰ خانواده دیگر را در استان عزادار کرد

غرب ایران - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان از جان باختن ۱۰ نفر دیگر بر اثر ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ محمد طاهری گفت: با شناسایی یک هزار و ۳۶۵ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۵ هزار و ۶۱۸ و بیماران سرپایی مثبت به ۷۶ هزار و ۴۵۳ نفر رسید.

وی افزود: همچنین با فوت ۱۰ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای همه گیری ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۶۷۱ مورد رسیده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان تأکید کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۴۶۱ مورد بود که ۲۷۰ نفر از مراجعان به بیمارستان‌ها در بخش عادی بستری شدند.

طاهری تصریح کرد: ۲۶ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی. سی. یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۶۴ بیمار بستری در بیمارستان‌های استان وخیم گزارش شده است.

شایان ذکر است: از مجموع ۱۰ شهرستان استان همدان، فامنین در وضعیت نارنجی و مابقی شهرستان‌ها در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

 

انتهای خبر / ب