هفتمین دوره جشنواره «جوان حکیم» در همدان
هفتمین دوره جشنواره «جوان حکیم» در همدان

غرب ایران - مسئول شورای فرهنگی بنیاد قرآن همدان گفت: هفتمین دوره جشنواره جوان حکیم تا ۱۵ مرداد در همدان در حال برگزاریست.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ محمدامین آهنچی با بیان اینکه این فصل از مسابقه شامل حکمت‌های ۲۴۱ تا ۲۸۰ نهج‌البلاغه است افزود: این مسابقه به‌صورت فصلی و در شش دوره تاکنون برگزار شده است.

وی با بیان اینکه این مسابقه به صورت اینترنتی برگزار می‌شود، افزود: علاقه‌مندان تا ۱۵ این ماه فرصت دارند تا با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی javan.eazm.ir در این مسابقه شرکت کنند.

مسئول شورای فرهنگی بنیاد قرآن همدان با اشاره به اینکه این جشنواره به‌صورت فصلی برگزار می‌شود گفت: شرکت‌کنندگان سعی کنند نام کاربری و رمز عبور خود را یادداشت کرده تا در مراحل بعدی مسابقه استفاده کنند. 

محمدامین آهنچی افزود:همچنین با توجه به اینکه سؤالات مسابقه در کانال‌های اعلام شده قرار داده شده است می‌توانند قبل از ورود به سایت جواب سؤالات را پیدا کرده و سپس وارد سایت شده و به سؤالات پاسخ دهند.

فایل پی دی اف ۴۰ حکمت مورد نظر و سؤالات این دوره از مسابقه از طریق کانال خبرگزاری ایکنا همدان به آدرس @iqnanews ۹۶ در تلگرام و ایتا و کانال مسابقه به آدرس https://eitaa.com/javanehakim در پیام‌رسان ایتا قابل دریافت است.

 

انتهای خبر / ب