نهال رایگان هدیه هفته منابع طبیعی به مردم
نهال رایگان هدیه هفته منابع طبیعی به مردم

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان از توزیع و کاشت نهال رایگان برای شهروندان در هفته منابع طبیعی از ۱۵ تا ۲۱ اسفند ماه امسال خبر داد.

به گزارش غرب ایران، حسین خانجانی اظهار کرد: توسعه فضای سبز به‌عنوان یکی از ضرورت‌های امروز و فردای شهر همدان در صورتی نتیجه‌بخش است که با مشارکت شهروندان همراه باشد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان گفت: در همین راستا و به مناسبت هفته درخت‌کاری این سازمان اقدام به توزیع نهال به شهروندان می‌کند و برنامه‌های تدوین شده هفته درخت‌کاری با شعار درخت دوستی بنشانیم، با توجه به محدودیت‌های کرونایی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در فضای باز برگزار خواهد شد.

خانجانی افزود: مسال نیز همچون سال‌های گذشته، هفته منابع طبیعی از ۱۵ تا ۲۱ اسفند ماه ۹۹ برای ارتقای فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی در کشور برگزار می‌شود که توزیع و کاشت نهال رایگان برای شهروندان نیز از مهم‌ترین اقدامات این سازمان خواهد بود.

وی بیان کرد: در راستای تکریم ارباب رجوع و با توجه به شرایط کنونی جامعه، به منظور جلوگیری از هرگونه تجمع، کاشت نهال توسط شهرداری و براساس اطلاعات ثبت شده متقاضیان، از تاریخ ۱۵ اسفند ماه ۹۹ لغایت ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ صورت می‌پذیرد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان گفت: به همین منظور شهروندان می‌توانند با ثبت نام در وبگاه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری همدان تا ۲ اسفند ماه سال‌جاری نسبت به دریافت نهال اقدام کنند.

خانجانی خاطرنشان کرد: باغ‌داران با ارائه سند مالکیت در محدوده شهر همدان و کارت شناسایی معتبر می‌توانند حداکثر ۲۰ اصله نهال درخواست کنند و شهروندان از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری کنند.

 

انتهای پیام/م م

  • نویسنده : خبرنگار1