نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر در همدان
نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر در همدان

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان گفت: بیستمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر همدان پس از وقفه‌ای چهار ماهه کار خود را آغاز می‌کند.

غرب ایران-مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان گفت: بیستمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر همدان پس از وقفه‌ای چهار ماهه کار خود را آغاز می‌کند.

حمید گلی‌پور، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان اظهار کرد: در این نمایشگاه که با حضور ۳۸ واحد شرکت‌کننده از استان‌های تهران، البرز، اصفهان و همدان برگزار می‌شود، آخرین دستاورد‌ها در زمینه مبلمان، لوستر و کالا‌های خواب را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

گلی پور با بیان اینکه در این نمایشگاه اولویت ما بومی‌های استان همدان هستند، مطرح کرد: با یک برنامه‌ریزی مناسب نمایشگاهی را برگزار می‌کنیم تا در کنار حفظ سلامت مردم، رونقی به اقتصاد مبلمان استان بدهیم.

او ادامه داد: تمام تلاش خود را برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی می‌کنیم و به همین علت استفاده از اپلیکیشن ماسک را در دستور کار خود قرار دادیم. در صورتی که با استفاده از اپلیکیشن ماسک سلامت بازیدکننده‌ها مورد تأیید قرار نگیرد از ورود آن‌ها به نمایشگاه جلوگیری می‌کنیم.

او بیان کرد: بازدیدکنندگان از نمایشگاه می‌توانند از تاریخ ۲۱ تا ۲۶ دی‌ماه و در ساعت ۱۵ تا ۲۱ و در روز جمعه از ساعت ۱۰ تا ۲۱ به محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی همدان مراجعه کنند.

انتهای پیام/ف