معامله ۴۲۷ میلیون و ۸۵۵ هزار و ۳۷۲ سهم در بورس همدان
معامله ۴۲۷ میلیون و ۸۵۵ هزار و ۳۷۲ سهم در بورس همدان

مدیر منطقه‌ای بورس همدان گفت: در بهمن ماه ۶۴ درصد داد و ستد در بورس همدان مربوط به خرید و ۳۶ درصد مربوط به فروش سهام بود.

غرب ایران -مدیر منطقه‌ای بورس همدان گفت: در بهمن ماه ۶۴ درصد داد و ستد در بورس همدان مربوط به خرید و ۳۶ درصد مربوط به فروش سهام بود.

کامران حسن‌زاده در همدان اظهار کرد: در بهمن ماه امسال ۴۲۷ میلیون و ۸۵۵ هزار و ۳۷۲ سهم مورد معامله قرار گرفت.

وی با بیان اینکه سهام مورد معامله در بورس متعلق به ۳۹۴ شرکت بود تصریح کرد: در تالار بورس منطقه‌ای همدان سهامی به ارزش ۶ هزار و ۷۰۷ میلیارد و ۱۵۷ میلیون و ۸۶۳ هزار و ۱۳۴ ریال داد و ستد شد که ۶۴ درصد مربوط به خرید سهام و ۳۶ درصد مربوط به فروش سهام بود.

مدیر بورس منطقه‌ای همدان گفت: با توجه به ۲۰ روز کاری فعالیت تالار بورس منطقه‌ای استان همدان در این ماه، متوسط ارزش داد و ستد، روزانه ۳۳۵ میلیارد و ۳۵۷ میلیون و ۸۹۳ هزار و ۱۵۷ ریال بوده که نسبت به دی ماه، یک درصد افزایش داشته است.

وی اضافه کرد: در این ماه شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، بانک گردشگری و گروه دارویی برکت به ترتیب بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند.

حسن‌زاده یادآور شد: شاخص کل بورس در پایان بهمن‌ماه معادل یک‌میلیون و ۲۳۸ هزار و ۳۵۷ واحد بود که نسبت به ماه گذشته ۸۷ هزار و ۶۳۹ واحد افزایش یافت؛ همچنین شاخص کل فرابورس نیز با ۵۹ واحد افزایش به ۱۷ هزار و ۵۹۰ واحد رسید.

انتهای پیام/ف