مسابقه کتابخوانی فاتح قدس
مسابقه کتابخوانی فاتح قدس

غرب ایران- مسابقه کتابخوانی فاتح قدس با همکاری ستاد کنگره بزرگداشت شهدای دانشجوی استان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ مسابقه کتابخوانی “فاتح قدس” روایتی از زندگانی پارسای دانشمند سردار شهید حاج حسن تهرانی مقدم به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی و با همکاری ستاد کنگره بزرگداشت شهدای دانشجوی استان همدان برگزار می‌شود.

علاقمندان به شرکت در این رویداد فرهنگی می‌توانند تا ۱۵ اردیبهشت نسبت به ثبت نام اقدام کرده و این کتاب را با ۲۰ درصد تخفیف از کتابفروشی آوای کتاب تهیه کنند.

کتاب “فاتح قدس” نوشته محمدحسین علیجان زاده است که در آن به شرح زندگانی سردار شهید حسن تهرانی مقدم می‌پردازد. مباحث این اثر در هفت بخش سامان یافته است.

ابتدا زندگی نامه و گاه شمار زندگی سردار شهید آورده شده است و سپس صحبت‌های مادر، همسر، خواهر، برادر و فرزندان شهید، درباره سردار نقل شده است. در ادامه سردار شهید از منظر همرزمان و همراهانش توصیف شده است. در بخش چهارم نیز، خاطرات و کلمات سردار شهید آورده شده است. در بخش پنجم گزارشی از رسانه‌های خارجی پس از شهادت سردار تهرانی مقدم ارائه شده است. سپس اسامی شهدای انفجار مرکز تحقیقات واحد خودکفایی سپاه در پادگان ملارد ذکر شده و یادی از شهدای غدیر شده است. 

آزمون این مسابقه به صورت آنلاین در ۲۶ اردیبهشت برگزار شده و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام نیز می‌توانند با شماره ۰۹۰۱۲۶۸۱۹۹۵ در پیام رسان واتس آپ تماس گیرند.

انتهای خبر/ ب