محکومیت “اغتشاش، آشوب و نفاق” در اجتماع بزرگ عزاداران نبوی شهر همدان
محکومیت “اغتشاش، آشوب و نفاق” در اجتماع بزرگ عزاداران نبوی شهر همدان

غرب ایران - همزمان با رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت دومین امام شیعیان امام حسن مجتبی (ع) اجتماع بزرگ عزاداران نبوی با حضور پرشور و گسترده مردم و مسوولان در همدان برگزار و شرکت کنندگان هرگونه اقدام غیرقانونی، آشوب، اغتشاش و تخریب اموال عمومی را محکوم کردند.

به گزارش غرب ایران ؛ اجتماع بزرگ عزاداران نبوی با حضور استاندار، فرماندهان نظامی و انتطامی، مدیران اجرایی، نمایندگان و جمعی از مسوولان استان همدان‌ و خیل عظیم سوگواران پیامبر اعظم(ص) در میدان اصلی شهر همدان برگزار شد.

حاضران در این اجتماع عظیم دست نوشته هایی با مضمون قدردانی از تلاش های پلیس و همچنین محکومیت اقدامات آشوبگرانه و همچنین تصاویری از رهبر فرزانه انقلاب و سردار شهید قاسم سلیمانی در دست داشتند.

عزاداران رحلت پیامبر اعظم(ص) با سردادن شعارهایی علیه رژیم اشغالگر قدس، آمریکای جنایتکار، سران استکبار و منافقان، هرگونه اقدام در راستای ایجاد اختلاف و نفاق را محکوم کردند.

در این آیین که هیات های مذهبی حضور و مشارکت داشتند، “حسن روشن روان” از مداحان شاخص همدان به مدیحه سرایی و عزاداران به سینه زنی پرداختند.

عزاداران پرچم های سیاه، قرمز و سبز منقش به نام اهل بیت ع در دست داشتند همچنین شماری از حاضران پرچم ایران اسلامی را حمل می کردند.

۲۸ صفر سالروز رحلت جانگداز حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) در سال ۱۱ هجری قمری و بنا به قول معروف سالروز شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) در سال ۴۹ هجری قمری است.

 

انتهای پیام/م م

  • نویسنده : خبرنگار1