لزوم حذف مالیات اقشار مستضعف جامعه
لزوم حذف مالیات اقشار مستضعف جامعه

نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه رمز ماندگاری حماسه ۹ دی بصیرت افزایی و پیوند با اهل بیت (ع) است،گفت:مالیات‌هایی که به اقشار مستضعف فشار می‌آورد، حذف شود.

 به گزارش غرب ایران؛ حجت الاسلام احمدحسین فلاحی در دیدار با اساتید دانشگاه‌های استان همدان که در بستر فضای مجازی برگزار شد، اظهار داشت: رمز ماندگاری حماسه ۹ دی بصیرت افزایی و پیوند با اهل بیت (ع) است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: تقارن ایام فاطمیه, روز ۹دی و اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی نشان از این است که رمز ماندگاری هر سه ایام، پیوند با اهل بیت(ع) و بصیرت الهی است.

وی ادامه داد:تقارن ایام فاطمیه, روز ۹دی و اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی نشان از این است که رمز ماندگاری هر سه ایام، پیوند با اهل بیت(ع) و بصیرت الهی است.

وی با اشاره به اینکه دشمن هر ۱۰ سال به دنبال توطئه و فتنه در کشور است، افزود: دشمن در طول این سال‌ها هر بار با یک فتنه جدید و چهره جدید وارد میدان می‌شود و تلاش می‌کند نقشه شوم خود را پیاده کند.

نماینده مردم همدان در مجلس عنوان کرد: دشمن یک روز با فتنه فرهنگی، یک روز با فتنه سیاسی و امروز نیز به دنبال فتنه اقتصادی است و می‌خواهد با افزایش قیمت اجناس، دپوی کالاها و فشار اقتصادی مردم را از نظام اسلامی جدا کند.

وی با تشریح نقش برخی افراد در اجرای نقشه‌های شوم دشمنان در داخل کشور،  افزود: در همه فتنه‌ها عوامل داخلی نقش داشتند تا آمریکا را بر این کشور مسلط کنند هرچند به فرموده رهبر معظم انقلاب” خواب بازگشت آمریکا خواب تعبیر ناشدنی است”.

فلاحی با بیان اینکه  رسالت حضرت زهرا سلام الله علیها دفاع از ولایت و بصیرت افزایی مردم بود تا مردم حق را از باطل تشخیص دهند، مطرح کرد: در شرایط کنونی لازم است برای مردم به ویژه نسل جوان مسائل بصیرتی مطرح شود تا هوشیاری آنها نسبت به بسیاری از مسائل افزایش یابد.

وی با تأکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی یک نظام قدرتمند و ثروتمند است اما دولت‌های ما ضعیف عمل می‌کنند، افزود: متأسفانه دولت‌ها به دنبال پول نفت هستند به همین دلیل کشور تا این اندازه به نفت وابستگی پیدا کرده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس تصریح کرد: دشمن به شدت از نظام جمهوری اسلامی می‌ترسد به گونه‌ای که امریکا نگران این است که ایران در داخل خود آمریکا از آنها انتقام بگیرد.

فلاحی در پاسخ به سوالی در مورد لایحه بودجه نیزادامه داد: متأسفانه دولت بودجه را غیر واقعی و سیاسی بسته است و دنبال اصلاح بودجه نیست اما ما در مجلس دنبال اصلاح ساختار بودجه هستیم که یکی از کارهای مهم اصلاح آن، اصلاح حوزه مالیات در بودجه است.

وی مطرح کرد: باید یک جابجایی مالیاتی انجام شود یعنی مالیات‌هایی که به مردم به ویژه قشر مستضعف فشار می‌آورد حذف و در عوض برخی از افراد که دارای معافیت مالیاتی هستند مکلف به پرداخت مالیات شوند.

انتهای خبر/ف