فوتبال همدان فصل آینده در لیگ دسته اول نماینده دارد
فوتبال همدان فصل آینده در لیگ دسته اول نماینده دارد

به گزارش غرب ایران محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان این که فوتبال همدان فصل آینده در لیگ دسته اول نماینده خواهد داشت گفت: اولویت با صعود پاس است در غیر اینصورت امتیاز یک تیم دسته اولی را خریداری می‌کنیم.

به گزارش غرب ایران محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان این که فوتبال همدان فصل آینده در لیگ دسته اول نماینده خواهد داشت گفت: اولویت با صعود پاس است در غیر اینصورت امتیاز یک تیم دسته اولی را خریداری می‌کنیم.

محسن جهانشیر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان با بیان این که تغییر و تحولات مدیریتی رخ داده در باشگاه پاس و حضور امیرعظیمی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه بخشی از دغدغه‌های ما را رفع کرده است، اظهار داشت: در حال حاضر دریافتی بازیکنان از قرارداد این فصل به سقف ۶۰ درصد رسیده است.

وی افزود: با رفع اشتباهاتی که در گذشته اتفاق افتاد و نیز نظر به مشکلات اقتصادی موجود در پی آن هستیم که بهترین تصمیمات را برای تیم پاس بگیریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به این که اولویت نخست ما در این فصل از مسابقات صعود تیم پاس به لیگ دسته اول است گفت: در غیر این صورت امتیاز یک تیم دسته اولی را برای فصل بعد خریداری می‌کنیم.

محسن جهانشیر در رابطه با مصاحبه‌های فردی تحت عنوان رئیس کانون هواداران پاس و فراخوان وی برای تجمع هواداران مقابل استانداری و نیز توهین این فرد به خبرنگاران گفت: از نظر قانونی فعالیت هر یک از افراد با نام کانون هواداران در لیگ دسته دوم فوتبال کشور غیرقانونی است و در لیگ‌های بالاتر نیز ما معاونت فرهنگی باشگاه را به عنوان مرجع رسمی و قانونی به رسمیت می‌شناسیم.

وی تصریح کرد: در تیم فوتبال پاس همدان نیز فعالیت هر یک از افراد با نام رئیس کانون هواداران و سایر عناوین غیرقانونی بوده و وجاهت ندارد و تشکلی به اسم کانون هواداران نداریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه تمام فعالیت‌ها در تیم فوتبال پاس باید در چارچوب قانون باشد، گفت: نباید شاهد آن باشیم که عده‌ای با تجمع غیرقانونی و قوه قهریه بخواهند مسئولان رسمی باشگاه را تحت فشار بگذارند.

جهانشیر تاکید کرد: در جایگاه معاونت فرهنگی تیم فوتبال پاس در گذشته شخصیت‌های فرهنگی استان همچون اسدالله ربانی‌مهر فعالیت می‌کردند و برای فصل آینده به دنبال ساماندهی دوباره معاونت فرهنگی باشگاه خواهیم بود.

جهانشیر با بیان اینکه به دنبال ارتقا جایگاه تیم فوتبال پاس همدان هستیم، اظهار داشت: امیدوارم با توجه به جایگاه فعلی این تیم در چند بازی باقی‌مانده نیز روند نتایج مثبت پاس ادامه داشته باشد و در پایان فصل جشن صعود به لیگ دسته اول کشور را بگیریم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در رابطه با انتخاب استاندار همدان به عنوان استاندار برتر کشور در حوزه اهتمام به امور جوانان هم گفت: طی نامه‌ای که به امضای وزیر ورزش و جوانان رسیده است انتخاب سید سعید شاهرخی به همراه استانداران ۲ استان دیگر به عنوان برترین استانداران کشور در حوزه اهتمام به امور جوانان به اطلاع معاون اول رئیس جمهور رسید.

جهانشیر عنوان کرد: به زودی با حضور رئیس جمهور یا معاون اول رئیس جمهور از استاندار همدان تجلیل خواهد شد.

وی تصریح کرد: در بحث برگزاری ستاد ساماندهی امور جوانان نیز استان همدان در سال ۹۸ رتبه سوم کشور را کسب کرد.

به گفته جهانشیر: ریاست ستاد ساماندهی امور جوانان همدان بر عهده استاندار است که معاون سیاسی امنیتی استانداری به نیابت از مهندس شاهرخی در جلسات حضور پیدا می‌کند و دبیری این ستاد را اداره کل ورزش و جوانان استان برعهده دارد.

جهانشیر تاکید کرد: این موفقیت به دلیل توجه و اهتمام ویژه استاندار همدان، معاونان وی و فرمانداران شهرستان‌های استان به مشکلات جوانان حاصل شده است.

انتهای پیام/م م

  • نویسنده : خبرنگار1