فرماندار جدید شهرستان بهار معارفه شد
فرماندار جدید شهرستان بهار معارفه شد

غرب ایران - با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استان روح اله نباتی به عنوان فرماندار جدید شهرستان بهار معارفه و از زحمات چند ساله احسان قنبری تقدیر شد.

به گزارش غرب ایران ، آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بهار با حضور استاندار، نماینده و جمعی از مسئولین شهرستانی و استانی در فرهنگسرای آیت الله بهاری برگزار شد.

فتح الله توسلی  در این برنامه با تشکر از حضور پر رنگ استاندار در شهرستان بهار با اشاره به حضور احسان قنبری در سمت فرماندار در دو شهرستان بهار و کبودراهنگ یکی از خصوصیات وی را مردمدار بودن او برشمرد و از تلاش ها و زحماتش تقدیر و تشکر کرد.

وی در ادامه ضمن تبریک به روح الله نباتی به عنوان فرماندار جدید شهرستان بهار وی را از افراد ایثارگر و افراد شناخته شده استان برشمرد و با مطرح شدن بحث وحدت قوا در کشور اظهار داشت: هم اکنون که هم سویی دولت و مجلس را داریم مسئولیت ما سخت‌تر شده است؛ اما شرایط کشور شرایط خاصی است که به علت مدیریت غلط در بعضی حوزه ها و شرایط سخت اقتصادی  کار را سخت کرده است.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ  گفت: استان همدان مثل هر استان دیگری دارای  یک جایگاه ملی است و شهرستانها نیز دارای  یک جایگاهی در استان دارند، بارها اعلام کرده ام و باز هم می گویم توزیع عادلانه اعتبارات را نیازمندیم، ما از عدم وجود اعتبارات استانی در سال آینده برای شهرستان گلایه مندیم.

وی به تصادف شب گذشته راه لالجین ینگجه اشاره کرد و اظهار داشت: در سال ۹۲ این راه به عنوان یک راه پرخطر مطرح شده و سال ۹۵ پیگیری کردیم، اما در سال آینده هیچ اعتباری برایش درنظر گرفته نشده است هرچند بنده برای این موضوع بیش از ده بار با سازمان برنامه بودجه جلسه داشتم تا بلکه بتوان کاری در این زمینه کرد.

توسلی در بحث سلامت نیز عنوان‌کرد: در بودجه ۱۴۰۱ بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی برای مرکز استان تعریف شده اما درمانگاه تامین اجتماعی بهار هنوز مانده است.

وی به تفریغ بودجه سال ۹۹ و سال ۱۴۰۰ اشاره کرد و گفت: در برش استانی تفریغ بودجه مبلغ ۴۴۱ میلیارد تومان در استان مصرف نشده و به خزانه دولت بازگشته است، سوال اینجاست که چرا در این باره پروژه ای تعریف نشده و چرا این اعتبار در استان جذب نشده است.

امام جمعه بهار نیز  در این مراسم با تبریک به روح الله نباتی و تجلیل از زحمات احسان قنبری در سمت فرمانداری بهار اظهار داشت: خوشحالیم از اینکه روح الله نباتی از جوانان مدافع حرم و انقلابی این مرز و بوم است و نیاز است که همه با این نیروی انقلابی جهادی را همراهی کنیم.

حجت الاسلام ارزنده به انتخاب مدیران شهرستانی اشاره کرد و گفت:دولت سیزدهم یک  دولت انقلابی است و باید از گزینه های جوان انقلابی در آن استفاده شود که باعث عزت و افتخار برای دولت انقلابی باشند.

 

انتهای پبام/م م

  • نویسنده : خبرنگار1