ضدعفونی اتوبوس‌ها بعد از تخلیه مسافران
ضدعفونی اتوبوس‌ها بعد از تخلیه مسافران

مدیر اتوبوسرانی شهرداری همدان اعلام کرد: در حال حاضر پنج اکیپ در خیابان‌های اصلی و پایانه سرگذر هنگام برگشت اتوبوس و تخلیه مسافران عملیات ضدعفونی را انجام می‌دهند.

به گزارش غرب ایران ؛ مدیر اتوبوسرانی شهرداری همدان اعلام کرد: در حال حاضر پنج اکیپ در خیابان‌های اصلی و پایانه سرگذر هنگام برگشت اتوبوس و تخلیه مسافران عملیات ضدعفونی را انجام می‌دهند.

بابک اسدی درباره وضعیت اتوبوس‌های درون شهری همدان در روزهای کرونایی توضیح داد: قبل‌ترها اتوبوس‌ها فقط شبانه ضدعفونی می‌شدند اما در حال حاضر پنج اکیپ در خیابان‌های اصلی و پایانه سرگذر هنگام برگشت اتوبوس و تخلیه مسافران عملیات ضدعفونی را انجام می‌دهند.

اسدی با بیان اینکه تمامی بازرسان به طور ویژه بر این قضیه نظارت دارند، گفت: در این راستا کادر اداری و تعمیرگاهی به عوامل بازرسی اضافه شده‌ تا نظارت دقیق‌تری صورت گیرد.

وی با تأکید بر اینکه خط قرمز مجموعه اتوبوسرانی همدان سلامت همشهریان است، تصریح کرد: این امر بارها به بازرسان، رانندگان اتوبوس و بخش خصوصی تذکر داده شده است.

مدیر اتوبوسرانی شهرداری همدان در ادامه با بیان اینکه پیک حرکت اتوبوس‌های درون‌شهری قبلاً بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بود، گفت: در حال حاضر این مدت زمان به پنج دقیقه رسیده است.

اسدی در پایان بیان کرد: شهروندان اگر با موردی مبنی بر رعایت نکردن این قضیه مواجه شدند به اتوبوسرانی گزارش دهند تا مورد پیگیری قرار گیرد.

انتهای پیام/خ