شمار مبتلایان به کرونا در جهان از ۲۷ میلیون نفر گذشت+ جدول
شمار مبتلایان به کرونا در جهان از ۲۷ میلیون نفر گذشت+ جدول

غرب ایران -بر اساس آخرین آمار سازمان جهانی بهداشت، شمار مبتلایان به کرونا در کشور‌های مختلف از ۲۷ میلیون نفر فراتر رفته است.

 

به گزارش غرب ایران؛ بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع کرونا در جهان تاکنون ۲۷ میلیون و ۶۵ هزار و ۷۸۳ نفر به این ویروس مبتلا شده‌اند که از این تعداد ۸۸۳ هزار و ۷۴۲ نفر جان خود را از دست داده‌اند و ۱۹ میلیون و ۱۶۵ هزار و ۹۶۰ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

آمریکا، برزیل، هند، روسیه، پرو، کلمبیا، آفریقای جنوبی، مکزیک، اسپانیا و آرژانتین در رده‌های اول تا دهم کشور‌های آلوده به ویروس کرونا هستند.

ایران هم‌اکنون در جایگاه دوازدهم این جدول قرار دارد.

در این جدول شمار کل مبتلایان در ستون «Total Cases»، تعداد کل جان‌باختگان در ستون «Total Deaths» و آمار کل بهبودیافتگان در ستون «Total Recovered» قرار گرفته‌ است.

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از ۲۷ میلیون نفر گذشت+ جدول

سازمان جهانی بهداشت با توصیف کردن کرونا به عنوان بحران قرن، پیش‌بینی کرد این بحران طولانی مدت و برای چندین دهه جهان را تحت تاثیر خود قرار دهد.

پایگاه اطلاع‌رسانی worldometers، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را ۶ میلیون و ۴۳۱ هزار و ۱۵۲ نفر و مجموع قربانیان آن را در این کشور، ۱۹۲ هزار و ۸۱۸ نفر گزارش کرده است.

انتهای پیام/خ

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران