زنگ خطر افزایش شیوع کرونا با سفر/افزایش ۴۰ درصدی تردد ها در جاده های استان
زنگ خطر افزایش شیوع کرونا با سفر/افزایش ۴۰ درصدی تردد ها در جاده های استان

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: ترددها در جاده های استان همدان اسفند امسال در مقایسه با پارسال ۴۰ درصد افزایش یافت.

غرب ایران – مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: ترددها در جاده های استان همدان اسفند امسال در مقایسه با پارسال ۴۰ درصد افزایش یافت.

صفر صادقی راد ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: طی یک هفته گذشته ترددهای جاده ای استان به ۴۸۱ هزار مورد رسید تا در مقایسه با اسفند پارسال ۴۰ درصد افزایش ترددها را شاهد باشیم.

او با بیان اینکه پارسال در این مدت ۳۴۳ هزار مورد تردد داشتیم افزود: دیروز هم تردد های جاده ای استان به ۴۹۸ هزار مورد رسید که در مقایسه با روز مشابه پارسال ۲۷ درصد افزایش ترددها را نشان می دهد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با تاکید بر اینکه تردد ها در جاده ها با وجود شیوع ویروس کرونا افزایش یافته است, گفت: دیروز ۵۱ هزار و ۵۰۰ خوردو وارد استان و ۵۱ هزار و ۷۰۰ خودرو از استان خارج شدند که در مقایسه با پارسال ۳۵ درصد افزایش را نشان می دهد.

صادقی راد بیان کرد: دیروز محور سه راهی بهار به همدان با ۲۸ هزار و ۳۰۰ خودرو و در ساعت ۱۰ تا ۱۱ صبح پر رفت و آمد ترین جاده استان بود.

انتهای پیام/ف