دیدار تیم ملی ایران با اروگوئه قطعی شد
دیدار تیم ملی ایران با اروگوئه قطعی شد

غرب ایران - با اعلام یک خبرنگار اروگوئه‌ای، تیم ملی این کشور در سپتامبر در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی فوتبال ایران خواهد رفت.

به گزارش غرب ایران ، تیم ملی فوتبال ایران در پنجره خرداد ماهی که فیفا مشخص کرده بود از چهار مسابقه‌ای که می‌توانست انجام دهد تنها یک بازی را مقابل تیم دوم الجزایر برگزار کرد و همین موضوع انتقادات زیادی را متوجه فدراسیون فوتبال کرد.

سپس میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال در گفت‌وگوهایی اعلام کرد برای پنجره بعدی فیفادی یعنی در ماه سپتامبر اردو و بازی‌های دوستانه مناسبی را برای تیم ملی فوتبال ایران مهیا خواهد کرد.

حالا یک خبرنگار اروگوئه‌ای به نام “بایسان” در توئیتی اعلام کرده تیم ملی فوتبال این کشور در تاریخ ۲۳ سپتامبر (یک شهریور) در شهر وین و در کشور اتریش دیداری دوستانه را با تیم ملی فوتبال ایران برگزار خواهد کرد. لالسلسته همچنین به دنبال این است تا چهار روز بعد مقابل تیم ملی قطر پیکار داشته باشند.

ایران و اروگوئه قرار بود در خرداد به مصاف هم بروند اما دراگان اسکوچیچ به خاطر مسافت طولانی که باید تا مونته‌ویدئو طی می‌شد با برگزاری این مسابقه مخالفت کرد اما حالا در اتریش شاهد بازی این ۲ تیم خواهیم بود.

دیدار با اروگوئه در اتریش نشان می‌دهد که احتمالا ملی‌پوشان در اتریش اردو برپا می‌کنند و هیچ بعید نیست، دیگر دیدار تدارکاتی ما نیز در همین کشور ترتیب داده شود. ایران پیش از این و در سال‌های گذشته چند مرتبه‌ای در کشور اتریش اردو زده است.

 

انتهای پیام/م م

  • نویسنده : خبرنگار1