دستگاه قضا با تمام توان به سرمایه گذاران بخش‌های تولید کمک می‌کند
دستگاه قضا با تمام توان به سرمایه گذاران بخش‌های تولید کمک می‌کند

به گزارش غرب ایران دادستان همدان از طرح اقتصادی مجموعه عصر طلایی در همدان بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند اجرای این پروژه و مشکلات آن قرار گرفت.

به گزارش غرب ایران دادستان همدان از طرح اقتصادی مجموعه عصر طلایی در همدان بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند اجرای این پروژه و مشکلات آن قرار گرفت.

حسن خانجانی در این بازدید فعال شدن این مجموعه را  سبب رونق اشتغال در استان همدان دانست و اظهار داشت: این مجموعه اقتصادی با ایجاد  شهر سفال، مبل، چرم و فرش می‌تواند برای جوانان این استان اشتغالزایی کند.

وی تولید شغل در استان را از جمله عوامل کاهش بزهکاری در جامعه برشمرد و گفت: انجام مطالعات دقیق و مناسب پیش از آغاز هرگونه پروژه‌ای می‌تواند سبب ثمر بخش شدن آن پروژه در جامعه شود.

دادستان عمومی و انقلاب استان همدان با بیان اینکه عصر طلایی هگمتانه توانسته با مطالعات و نیازسنجی‌های دقیق خود که قبل از آغاز پروژه انجام داده است به جانمایی مناسبی در شهر دست یابد، عنوان کرد: این امر سبب توازن فرهنگی و اقتصادی بیشتری در سطح شهر می‌شود.

وی با تشریح نقش سرمایه گذاران در بخش‌های تولیدی و تحقق موارد مانند آنچه که رهبر معظم انقلاب در این عرصه تاکید دارند، ابراز کرد:   ورودی هر شهر چشم اندازی از  فرهنگ و تمدن آن شهر را برای مسافران ترسیم می‌کند.

خانجانی با اشاره به اینکه اگر اتفاق فاخری در ورودی شهر رقم خورده باشد این موضوع هر مسافری را به خود جذب می‌کند، بیان کرد: در شرایطی کنونی کشور حمایت از سرمایه گذار و رفع مشکلات آنها می‌تواند امید و نشاط را به جامعه بازگرداند.

وی با تاکید به اینکه در سال جهش تولید باید بیشتر بکوشیم تا هر فرد در جایگاه خود بتواند در این عرصه نقش خود را به خوبی ایفا کند، عنوان کرد: نتیجه جهش تولید افزایش تولید و اشتغال جوانان می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب استان همدان حمایت از سرمایه گذار و رفع موانع پیش روی آنها را از جمله رویکردهای قوه قضاییه برشمرد  و مطرح کرد:  دستگاه قضا با تمام توان به سرمایه گذاران بخش‌های تولید کمک می‌کند.

وی حمایت از سرمایه گذار در زمینه تولید را عامل اشتغالزایی و کاهش جرم و فساد در جامعه دانست و گفت: برای پیشگیری از وقوع جرم باید زمینه وقوع جرم از بین برود.

خانجانی افزود: بیکاری فساد آور است و قطعا تولید و حمایت از آن با ایجاد اشتغال و درآمد سبب کاهش فساد می‌شود پس باید مشوق‌هایی  در بخش دولتی و عمومی ایجاد شود تا سرمایه گذار بتواند مجتمع‌های تولیدی و خدماتی را راه اندازی کند.

 

انتهای پیام/م م

  • نویسنده : خبرنگار1