حادثه تلخ رانندگی و مرگ ۵ هم استانی دیگر
حادثه تلخ رانندگی و مرگ ۵ هم استانی دیگر

غرب ایران - در ۲ سانحه رانندگی استان همدان طی شبانه روز گذشته پنج نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ رییس پلیس راه استان همدان گفت: در سانحه نخست بر اثر برخورد سواری با کامیون در کیلومتر هفت جاده غارعلیصدر همدان سه سرنشین سواری در دم جان باختند.

سرهنگ عزیزی افزود: در این تصادف یک دستگاه خودروی سواری ساعت حوالی ۲ و ۲۰ دقیقه بامداد امروز یک دستگاه کامیون ولوو حامل بار «پوکه» با خودروی سواری مزدا ۳۲۳ در جاده همدان بهار برخورد کرد که سه سرنشین مزدا جان خود را از دست دادند.

وی تأکید کرد: یک دستگاه پراید پشت سر کامیون در حال تردد بود که به یکباره اقدام به سبقت می‌کند و خودروی سواری مزدا که در مسیر مقابل قرار داشت برای پیشگیری از برخورد رخ به رخ با پراید خودروی خود را به لاین مخالف هدایت می‌کند.

رییس پلیس راه استان همدان تصریح کرد: راننده سواری مزدا قصد بازگشت به مسیر اصلی را داشت که کامیون به پهلوی سمت راست آن برخورد کرده و خودرو را به خود به سمت اراضی حاشیه جاده می‌کشد.

سرهنگ عزیزی افزود: با توجه به اختلاف ارتفاع ۲ و نیم متری جاده اصلی با حاشیه راه، کامیون و سواری به پایین سقوط کرده و کامیون از روی سواری عبور می‌کند.

وی گفت: همچنین چند نفر سوار بر سواری رنو ساندرو از تهران به تویسرکان در حال حرکت بودند که ساعت حوالی یک بامداد امروز در کیلومتر هفت جاده ملایر این وسیله نقلیه به علت خواب آلودگی راننده واژگون می‌شود.

رییس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه ۲ سرنشین این خودرو پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده و یک نفر هم مجروح می‌شود، افزود: چندین واژگونی در کیلومتر هفت جاده ملایر تاکنون رخ داده بنابراین تیمی مکلف به بررسی وضعیت این محدوده شدند.

سرهنگ عزیزی تأکید کرد: در سانحه دیگری، یک عابر مسن بر اثر برخورد با سواری پراید در پل ۱۷۵ واقع در جاده همدان – تهران، جان باخت.

وی گفت: چند نفر از ساکنان روستا‌های حوالی کبودراهنگ از اتوبوس پیاده شده و در تاریکی شب اقدام به عبور از عرض جاده کردند که در این بین پیرزن مسن به علت ناتوانی کُندتر از آنان حرکت کرده و راننده پراید که با سرعت بالا در حال تردد بود به علت تاریکی جاده و ندیدن عابر او را زیر گرفت.

 

انتهای خبر / ب