جشنواره ملی «ندای آسمانی» در همدان
جشنواره ملی «ندای آسمانی» در همدان

غرب ایران - جشنواره ملی «ندای آسمانی» در همدان برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: جشنواره ملی «ندای آسمانی» با رویکرد گسترش فرهنگ اذان‌گویی در جامعه و تکریم فعالان این عرصه برگزار می‌شود.
احمدرضا احسانی،افزود : جشنواره ملی «ندای آسمانی» با مشارکت ستاد اقامه نماز استان در حوزه اذان‌گویی برگزار می‌شود.

وی افزود: گسترش فرهنگ نورانی اذان‌گویی در قالب‌های فرهنگی و هنری، شناسایی، معرفی و حمایت از هنرمندان متعهد در زمینه تولید آثار مرتبط با اذان و تقدیر از فعالان فرهنگی، هنری و رسانه‌ای مرتبط با فرهنگ اذان از مهم‌ترین اهداف جشنواره ملی ندای آسمانی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد همدان با بیان اینکه جشنواره ندای آسمانی به دو بخش آثار فرهنگی و هنری اختصاص دارد، گفت: رشته‌های مستند، کلیپ کوتاه، موشن گرافیک، خوشنویسی، نقاشی و عکاسی مربوط به بخش هنری است.

وی اعلام کرد: رشته‌های بخش فرهنگی این جشنواره هم شامل خاطره، مقاله، شعر و داستان می‌شود و فراخوان جشنواره هم منتشر شده است.

احسانی افزود: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه خبری اداره کل فرهنگ و ارشاد همدان به شانی Hamedan.farhang.gov.ir مراجعه کنند.

وی بیان کرد: آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ندای آسمانی ۱۵ آبان تعیین شده و برگه نام‌نویسی برای شرکت در جشنواره ندای آسمانی در پایگاه اداره کل فرهنگ و ارشاد استان تعریف شده و دریافت آثار تنها از این سامانه امکان‌پذیر است.

 

انتهای خبر / ب