جشنواره تئاتر استان همدان آذر ماه برگزار می‌شود
جشنواره تئاتر استان همدان آذر ماه برگزار می‌شود

غرب ایران - معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از جلب مشارکت هنرمندان برای برگزاری رویدادها و جشنواره‌های هنری خبر داد

به گزارش غرب ایران، هادی فیض منش در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بنا داریم برگزاری رویدادهای مختلف هنری را به متخصصان هر حوزه بسپاریم؛ خاطرنشان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این میان نقش نظارتی و حمایتی دارد و خود هنرمندان باید با نگاهی تخصصی، امور را مدیریت و برنامه‌ریزی کنند.

وی اظهار کرد: در همین راستا سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان همدان با هدف کشف و شکوفایی استعدادهای جوان و بهره‌وری از تجربیات پیشکسوتان تئاتر با مشارکت انجمن هنرهای نمایشی استان همدان و هنرمندان فعال این حوزه برگزار می شود.

فیض منش با تاکید بر اینکه فراخوان این جشنواره تیر ماه امسال منتشر شده بود، گفت: هنرمندان استان تا ۱۵ آبان ماه فرصت داشتند با مراجعه به درگاه همدان تئاتر و تکمیل فرم مربوطه در بخش ثبت نام سی و چهارمین جشنواره تئاتر استانی، تقاضای خود را برای حضور در جشنواره ارسال کنند.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان تصریح کرد: با توجه به استقبال و درخواست هنرمندان تئاتر استان برای حضور در این جشنواره و آماده‌سازی نمایش‌های متقاضی شرکت در این دوره، مهلت ثبت نام تا ۲۰ آبان ماه تمدید شد.

فیض منش خاطرنشان کرد: سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان همدان با دبیری و مشارکت انجمن نمایش همدان از اول تا سوم آذر ماه در شهرستان بهار برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/خ

  • نویسنده : خبرنگار2