تیم «سروقامتان» همدان مقلوب «گل‌گهر» سیرجان
تیم «سروقامتان» همدان مقلوب «گل‌گهر» سیرجان

غرب ایران - تیم والیبال «سروقامتان» همدان در هفته دوم لیگ دسته اول والیبال کشور با قبول شکست برابر تیم قدرتمند «گل‌گهر» سیرجان به رتبه‌چهارم جدول گروه دوم مسابقات سقوط کرد.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ شاگردان علی خبارگه که نخستین بازی خود در این رقابت‌ها را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند، روز گذشته برابر تیم سیرجانی تن به شکست داده و جایگاه خود در جدول را به این تیم دادند.

هفته دوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان، جام سردار دل‌ها روز گذشته پیگیری شد که در گروه نخست این رقابت‌ها تیم‌های آریا تنکابن، گیتی‌پسند اصفهان، افق قم و توپکا فاتح میدان شدند و در گروه دوم تیم‌های اسپورت هوشیار تبریز، گل‌گهر سیرجان، مقاومت بسیج و وارنای گیلان رقیبان خود را شکست دادند. 
تیم‎های شهداب جوان یزد در گروه اول و تخت جمشید مرودشت در گروه دوم این هفته استراحت داشتند.
در پایان هفته دوم لیگ دسته یک مردان، تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان و آریا تنکابن با دو برد و شش امتیاز به ترتیب در رتبه‌های اول و دوم گروه نخست مسابقات قرار گرفتند.
در گروه دوم نیز تیم گل‌گهر سیرجان با دو برد و شش امتیاز صدرنشین شد و تیم وارنای گیلان با دو برد و پنج امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت.
تیم سرو قامتان همدان هم با یک برد و سه امتیاز بعد از سیرجان، وارنای گیلان و نماینده تبریز در رتبه‌ی چهارم جدول قرار گرفت.
شاگردان خبارگه دیروز ست اول را با پیروزی به اتمام رساندند، اما در سه ست بعدی قافیه را به حریف قدرتمند خود واگذار کرده و در نهایت دست خالی به همدان بازگشتند.
انتهای خبر / ب