توجه بیشتر به امر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه
توجه بیشتر به امر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه

غرب ایران - به مناسبت هفته دفاع مقدس جمعی از فرزندان شهدای استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ در این دیدار صمیمی که با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی به شکل محدود برگزار شد، فرزندان شهدا در خصوص بی تفاوتی برخی از مدیران به فرزندان شهدا و عدم استفاده از تخصص و مشکلات اشتغال جوانان مطالبی را عنوان کردند و خواستار توجه بیشتر به امر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه شدند.

امام جمعه همدان هم با اشاره به جایگاه شهدا و ایثار خانواده شهدا گفت: امروز بر همه مردم و مسئولان جامعه تکلیف است که از آرمان‌ها و ارزش‌های شهدا حفاظت و پاسداری کنند و نگذارند با توطئه‌های دشمنان فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کمرنگ شود.

حجت الاسلام والمسلمین شعبانی موثقی افزود: برای بررسی و رفع مشکلات خانواده شهدا باید مجمعی با حضور فرزندان شهدا تشکیل شود تا در گروه‌های تخصصی نسبت به رفع مشکلات این قشر از جامعه، بحث و بررسی و راهکار ارائه شود.

وی تأکید کرد: متاسفانه در چند سال گذشته نسبت به استفاده از جوانان و مدیران انقلابی بی توجهی‌هایی شده که باید در دولت جدید برای سرعت گرفتن بیشتر در کار‌ها نیرو‌های جوان و انقلابی با اعتماد مسئولان وارد میدان شوند تا مشکلات موجود در جامعه رفع شود.

 

انتهای خبر / ب