تشکیل کارگاه علمی “سند به مثابه توسعه” در همدان
تشکیل کارگاه علمی “سند به مثابه توسعه” در همدان

غرب ایران - چهارمین کارگاه علمی "سند به مثابه توسعه" با موضوع بررسی فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی شهید آیت الله مدنی در همدان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ دبیر ادبیات و تاریخ دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: در راستای تبیین شخصیت شهید محراب آیت‌الله مدنی و معرفی آن به عنوان الگویی مناسب برای جامعه به‌ویژه جوانان، چهارمین کارگاه علمی “سند به مثابه توسعه” در حول محور زندگی این عالم ربانی برگزار می‌شود.برخوردار افزود: این کارگاه ۱۶ شهریور ساعت ۱۰ تا ۱۲ بر بستر نرم افزار adobe connect و با همت مدیریت اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور (همدان)، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و موسسه شهید محراب آیت الله مدنی برگزار خواهد شد.

مدیر ادبیات و تاریخ دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان تأکید کرد: سخنران این کارگاه “محمدجواد قربی” پژوهشگر تاریخ انقلاب و اندیشه سیاسی متفکران مسلمان خواهد بود.

برخوردار تصریح کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه در لینک https://vc.nlai.ir/hamedan وارد شده و با ثبت نام و نام خانوادگی در آن شرکت کنند.

شهید محراب آیت الله مدنی با نام «میراسدالله مدنی دهخوارقانی» از سال ۱۳۵۱ به مدت ۱۰ سال ساکن شهر همدان بود و در سال ۱۳۶۰ به عنوان دومین شهید محراب انقلاب اسلامی در تبریز به شهادت رسید.

شایان ذکر است: آیین بزرگداشت چهلمین سالگرد شهادت آیت الله مدنی ۲۰ شهریور در همدان برگزار می‌شود.

 

انتهای خبر / ب