برگزاری هفتمین دوره جشنواره «جوان حکیم» در همدان
برگزاری هفتمین دوره جشنواره «جوان حکیم» در همدان

غرب ایران: مسئول شورای فرهنگی بنیاد قرآن استان همدان از برگزاری هفتمین دوره جشنواره جوان حکیم در همدان خبر داد و گفت: این فصل از مسابقه شامل حکمت‌های ۲۴۱ تا ۲۸۰ نهج‌البلاغه است.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ محمدامین آهنچی افزود: این مسابقه به‌صورت فصلی و در شش دوره تاکنون برگزار شده، این دوره از مسابقه شامل حکمت‌های ۲۴۱ تا ۲۸۰ نهج‌البلاغه است.

وی با بیان اینکه این مسابقه به صورت اینترنتی برگزار می‌شود، تصریح کرد: علاقه‌مندان از اول مرداد تا ۱۵ این ماه فرصت دارند تا با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی javan.eazm.ir در این مسابقه شرکت کنند.

مسئول شورای فرهنگی بنیاد قرآن استان همدان با اشاره به اینکه این جشنواره به‌صورت فصلی برگزار می‌شود و همچنان ادامه خواهد داشت، گفت: شرکت‌کنندگان سعی کنند نام کاربری و رمز عبور خود را یادداشت کرده تا در مراحل بعدی مسابقه استفاده کنند. 

محمدامین آهنچی افزود: همچنین با توجه به اینکه سؤالات مسابقه در کانال‌های اعلام شده قرار داده شده است می‌توانند قبل از ورود به سایت جواب سؤالات را پیدا کرده و سپس وارد سایت شده و به سؤالات پاسخ دهند.

 

فایل پی دی اف ۴۰ حکمت مورد نظر و سؤالات این دوره از مسابقه از طریق کانال خبرگزاری ایکنا همدان به آدرس @iqnanews ۹۶ در تلگرام و ایتا و کانال مسابقه به آدرس https://eitaa.com/javanehakim در پیام‌رسان ایتا قابل دریافت است.

 

انتهای خبر / ب