برپایی هزار و ۷۴۳ پایگاه جشن عاطفه‌ها در همدان
برپایی هزار و ۷۴۳ پایگاه جشن عاطفه‌ها در همدان

غرب ایران - مدیرکل کمیته امداد استان همدان از برپایی هزار و ۷۴۳ پایگاه جشن عاطفه‌ها در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران ؛ محمدرسول شیخی‌زاده گفت: تعداد کل دانش آموزان زیر پوشش کمیته امدادامام خمینی (ره) در  استان ۱۵ هزار نفر است و پایگاه جشن عاطفه ها در مراکز کمیته امداد امام خمینی ، نمازجمعه،  مدارس و مراکز نیکوکاری برپا می شود.

او با بیان اینکه شش میلیارد و ۱۵۵ میلیون تومان پارسال به دانش آموزان در قالب کمک هزینه تحصیلی پرداخت شده است گفت: کمک هزینه تحصیلی دانش آموزان از ۲۰۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان بر حسب مقاطع تحصیلی پرداخت می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت:کمک هزینه شهریه دانشجویان برحسب دوره های تحصیلی شامل کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از ترمی ۹۰۰ هزار تومان تا دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پرداخت می‌شود.

شیخی‌زاده تعداد کل دانشجویان و طلاب علوم دینی تحت پوشش را ۹۰۰ نفر بیان و تصریح کرد:پارسال  یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به عنوان کمک هزینه شهریه به دانشجویان پرداخت شده است.

او مبلغ جمع‌آوری شده پارسال را حدود چهار میلیارد و ۸۷۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت:هدایای جمع آوری شده از جشن نیکوکاری با کمک آموزش و پرورش در بین دانش آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

انتهای پیام/خ