بازگشایی مسیر دسترسی پیست اسکی تاریک دره همدان
بازگشایی مسیر دسترسی پیست اسکی تاریک دره همدان

پس از تعطیلی ۳ ساله پیست اسکی همدان به سبب انسداد مسیر دسترسی آن با توجه به ریزش برف، با پیگیری های مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان و دستور استاندار همدان پیست اسکی همدان برای همیشه بازگشایی شد.

غرب ایران – پس از تعطیلی ۳ ساله پیست اسکی همدان به سبب انسداد مسیر دسترسی آن با توجه به ریزش برف، با پیگیری های مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان و دستور استاندار همدان پیست اسکی همدان برای همیشه بازگشایی شد.

پیست اسکی همدان با توجه به موقعیت جغرافیایی و همچنین پتانسیل گردشگری یکی از مراکز توریستی، تفریحی و ورزشی استان همدان محسوب می شود که متاسفانه این ظرفیت بالقوه چند سالی در سایه بی توجهی ها مغفول مانده بود.

پیست اسکی همدان یکی از بهترین و استاندارد ترین پیست های اسکی کشور است که در فصل سرما با توجه سطح ارتفاع آن پذیرای گردشگران و ورزشکاران بسیاری از نقاط مختلف کشور است.

اما از آنجا که بسیاری از ورزشکاران استان به سبب تعطیلی این پیست طی سالیان گذشته مجبور به حضور در پیست های سایر نقاط کشور بودند مدیری جهادی با ورودی هوشمندانه توانست شرایط را برای آغاز فعالیت مجدد این ورزش زمستانی در استان همدان فراهم کند.

حمید سیفی، مدیر تازه نفس ورزش و جوانان استان همدان که چندیست سکان ورزش و جوانان استان همدان را به دست گرفته گره گشایی های بسیاری را در حوزه های مختلف ورزش و جوانان ایجاد کرده که به اعتقاد خود گشایش های صورت گرفته حاصل ارتباطات اجتماعی، تعامل بین دستگاهی و از همه مهم تر اعتماد و توجه استاندار همدان به قهرمان نام آشنای روزهای افتخارآفرینی استان است.

و امروز اداره ورزش و جوانان با همراهی راهداری استان همدان، مشکل عدم بازگشایی پیست اسکی تاریک دره در روزهای برفی همدان، برای همیشه رفع شد.

انتهای پیام/خ