ایران ۱ – هلند ۳ / ناکامی والیبالیست‌های ایرانی مقابل لاله‌های نارنجی
ایران ۱ – هلند ۳ / ناکامی والیبالیست‌های ایرانی مقابل لاله‌های نارنجی

غرب ایران - تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدارش در مسابقات والیبال قهرمانی جهان با نتیجه ۳ بر یک مغلوب هلند شد.

به گزارش غرب ایران، در دور آخر مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی جهان که به میزبانی اسلوونی برگزار می‌شود، تیم ملی والیبال ایران به مصاف هلند رفت و با شکست ۳ بر یک کار خود را به پایان برد.

ملی پوشان والیبال ایران در این دیدار ست اول را ۲۵ بر ۲۲ به حریف واگذار کردند اما در ست دوم بهتر عمل کردند و موفق شدند لاله‌های نارنجی را ۲۵ بر ۲۱ شکست دهند تا به پیروزی در این دیدار امیدوار شوند.

ست سوم هر چند دو تیم نمایش خوبی داشتند اما این هلندی‌ها بودند که بهتر عمل کردند و موفق شدند این دست را هم ۲۵ بر ۲۰ از شاگردان بهروز عطایی ببرند تا شرایط به سود آنها در ست چهارم تغییر کند.

در حالی که انتظار می‌رفت ملی پوشان کشورمان در ست چهارم متحدتر و قدرتمندتر عمل کنند که در امتیازات ابتدایی هم همینطور بود، اما در ادامه مشخص نشد چرا بازی از دست شأن خارج شد و «نیمیر» مرد اول بازی شد و امتیازات زیادی را کسب کرد و باعث پیروزی هلندی‌ها در ست چهارم با نتیجه ۲۵ بر ۱۶ شد تا بازی سه بر یک به سود مردان سرزمین لاله‌های نارنجی به پایان برسد.

هر چند در پایان این بازی حریف تیم ملی برای مرحله بعد مشخص نشد و باید دیدارهای دیگری هم برگزار شود اما با این شکست کار ملی پوشان کشورمان بسیار سخت شد و باید به مصاف یکی از قدرت‌های برتر والیبال جهان برود.

 

انتهای پیام/م م

  • نویسنده : خبرنگار1