استعدادیابی ۷۰۰ نوآموز فوتبال
استعدادیابی ۷۰۰ نوآموز فوتبال

غرب ایران - رییس هیات فوتبال استان همدان از استعدادیابی بیش از ۷۰۰ نوآموز در رده سنی زیر ۱۶ سال در طرح استعدادیابی فدراسیون فوتبال استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری غرب ایران؛ عباس صوفی گفت: در این دوره استعدادیابی که با حضور نمایندگان استعدادیاب فدراسیون فوتبال در همدان برگزار شد، عملکرد فنی بازیکنان شرکت کننده مورد ارزیابی و تست فنی قرار گرفت.

 

وی افزود: در مرحله مقدماتی این طرح بازیکن شهرستان‌های همدان، ملایر، نهاوند، تویسرکان، اسدآباد، بهار، کبودرآهنگ، رزن و فامنین حضور داشتند.

 

صوفی تصریح کرد: در نهایت ۱۰۰ بازیکن برای حضور در مرحله نهایی انتخاب که در پایان بر اساس جمع‌بندی مربیان استعدادیاب، هشت بازیکن اصلی و چهار بازیکن ذخیره معرفی شدند.

 

رییس هیات فوتبال همدان افزود: این بازیکنان منتخب اواخر شهریور در طرح استعدادیابی منطقه غرب کشور به میزبانی همدان حضور خواهند یافت.

 

وی گفت: استان همدان یکی از پایلوت‌های اجرای این طرح در کنار خراسان رضوی و اصفهان انتخاب شده و استقبال خوبی نیز از این طرح شده است.

 

صوفی با اشاره به مراحل اجرایی این طرح با نام نویسی در سامانه فدراسیون افزود: سامانه استعدادیابی فدراسیون فوتبال برای نخستین بار و با دستور رییس فدراسیون و همکاری دپارتمان فن آوری و اطلاعات راه‌اندازی و بارگذاری شده است.

 

وی تصریح کرد: این سامانه استعدادیابی مختص بازیکنان زیر ۱۶ سال است که پس از ثبت اطلاعات شخصی خود در سامانه تعریف شده از سوی استعدادیاب‌های فدراسیون فوتبال در چهار منطقه کشور مورد ارزیابی قرار گرفتند.

 

انتهای خبر / ب