استان همدان در بین استان های با بروز بالای ویروس کرونا قرار گرفت
استان همدان در بین استان های با بروز بالای ویروس کرونا قرار گرفت

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: از امروزو با اضافه شدن ۵۹ بیمار بستری کرونایی، استان همدان برای نخستین بار در بین استان‌های با بروز بالای ویروس کرونا قرار گرفت.

غرب ایران – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: از امروزو با اضافه شدن ۵۹ بیمار بستری کرونایی، استان همدان برای نخستین بار در بین استان‌های با بروز بالای ویروس کرونا قرار گرفت.

 

دکتر محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: با روند شیوع بالای ویروس کرونا در موج سوم این بیماری استان همدان هم برای نخستین بار بین استان‌های با بروز بالای ویروس کووید ۱۹ قرار گرفت.

او افزود: شمار مبتلایان بستری شده با ویروس کرونا در استان از ابتدا تاکنون به ۵ هزار و ۵۱۴ نفر رسید و با فوت ۱۳ بیمار در شبانه روز گذشته شمار جانباختگان استان از این ویروس به ۷۴۸ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار داشت: دیروز ۶۱۶ نفر با علائم مشکوک سرپایی به مراکز درمانی استان مراجعه کردند که ۱۸ نفر از آن‌ها در ICU بستری و حال ۳۳ نفر از آن‌ها وخیم است.

طاهری بیان کرد: تاکنون در شهرستان‌های اسدآباد ۱۳۵ نفر، بهار ۳۴۶ نفر، تویسرکان ۳۰۹ نفر، رزن و درگزین ۲۸۰ نفر، فامنین ۸۳ نفر، کبودراهنگ ۳۵۵ نفر، ملایر هزار و ۵۵ نفر، نهاوند ۵۸۱ نفر و همدان ۲ هزار و ۲۱۱ نفر  به ویروس کووید ۱۹ مبتلا شده اند.

او با اشاره به بهبود ۴ هزار و ۳۵۳ نفر از بیماران کرونایی بستری شده در استان اضافه کرد: ۱۵۹ نفر از بیماران کرونایی بستری شده استان مسافران بوده اند.

انتهای پیام/خ