احتمال لغو برگزاری جشنواره تئاتر کودک همدان
احتمال لغو برگزاری جشنواره تئاتر کودک همدان

معاون هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان با اشاره به احتمال لغو برگزاری جشنواره تئاتر کودک گفت: منتظر اعلام وزارت ارشاد در این خصوص هستیم.

به گزارش غرب ایران ؛ معاون هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان با اشاره به احتمال لغو برگزاری جشنواره تئاتر کودک گفت: منتظر اعلام وزارت ارشاد در این خصوص هستیم.

محمدرضا جوادی با بیان اینکه برخی رسانه‌ها در انتشار خبر لغو برگزاری جشنواره تئاتر شتاب‌زده عمل کردند اظهار کرد: این در حالی است که وزارت ارشاد در حال بررسی جوانب کار برای حضور گروه‌های خارجی است که اگر امکان حضور وجود نداشت، لغو شود.

وی با بیان اینکه به احتمال زیاد امسال جشنواره تئاتر برگزار نشود اما هنوز قطعی نیست تصریح کرد: آنچه مسلم است اینکه امکان حضور گروه‌های خارجی به خاطر کرونا بسیار کم و بعید است.

معاون هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه فراخوان جشنواره اسفندماه و اردیبهشت ماه بود تا گروه‌ها برای حضور در جشنواره آماده شوند، این اتفاق نیفتاد و بنابراین فرصت اندک است.

وی با بیان اینکه احتمال افزایش شیوع بیماری کرونا در ماه‌های مهر و آبان به صورت داخلی نیز غیرممکن بود افزود: با این تفاسیر همچنان منتظر اعلام از سوی وزارت ارشاد هستیم.

انتهای پیام/خ