آمادگی ۷۰ پایگاه برای دریافت نذورات مردمی در عید قربان
آمادگی ۷۰ پایگاه برای دریافت نذورات مردمی در عید قربان

مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: کمیته امداد استان همدان آماده دریافت نذورات مردمی در عید قربان است، که از این تعداد ۱۸ پایگاه در شهرستان همدان مسقر می‌شود.

به گزارش غرب ایران ؛ مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: کمیته امداد استان همدان آماده دریافت نذورات مردمی در عید قربان است، که از این تعداد ۱۸ پایگاه در شهرستان همدان مسقر می‌شود.

پیمان ترکمانه با بیان اینکه کمیته امداد استان آماده دریافت کمک‌های مردمی در عید قربان است اظهار کرد: امکان مشارکت مردم در طرح نذر قربانی با هر مبلغی امکان‌پذیر است و کمیته امداد براساس نذورات نقدی جمع‌آوری شده، به نیت افراد مشارکت کننده، اقدام به تهیه دام زنده و توزیع گوشت قربانی میان نیازمندان خواهد کرد.

وی افزود: ۷۰ پایگاه در سراسر استان همدان آماده دریافت نذورات مردمی در عید قربان هستند که از این تعداد ۱۸ پایگاه در شهرستان همدان مستقر می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان بیان کرد: مردم استان در سال گذشته یک‌میلیارد و ۲۸۷ میلیون تومان به نیازمندان در عید قربان به صورت گوشت نذری و مبلغ نقدی کمک کردند.

وی گفت: خیران می‌توانند کمک‌های خود را به شماره حساب ۰۱۰۹۵۰۰۹۵۰۰۰۵ بانک ملی ، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۹۶۶۷۲ و یا با شماره گیری کد#۰۸۱*۸۸۷۷* واریز و به نیازمندان کمک کنند.

ترکمانه اضافه کرد: زمینه مشارکت در پویش نذر قربانی در پایگاه اینترنتی کمیته امداد به نشانی emdad.ir نیز فراهم شده و مردم نیکوکار می‌توانند با مراجعه به این پایگاه، در کمک به خانواده‌های نیازمند همراهی کنند.

وی در پایان ضمن تشکر از خیران و مردم نیک‌اندیش استان خاطرنشان کرد: تمام کمک‌های مردمی در کمترین زمان به دست افراد نیازمند می‌رسد.

انتهای پیام/ ف